Sufity napinane jako dekoracja domów, mieszkań, restauracji!


Sufity napinane jako dekoracja domów, mieszkań, restauracji!
Sufity napinane znajdują się częściej w naszym życiu, jako jeden ze sposobów na szybkie i jakościowe wykończenie domu

Sufity napinane są coraz powszechniejsze w naszym życiu, jako jeden ze sposobów, aby szybko i skutecznie ozdobić swój dom!
Główną zaletą sufitów jest to, że instalacja trwa od 1 godziny do 3 godzin, bez dużej ilości zanieczyszczeń, co ma miejsce podczas instalacji płyty gipsowo-kartonowej.Ważne jest, aby rozumieć, że ilość “brudnej” roboty jest minimalna. W rezultacie uzyskujesz idealnie płaską powierzchnię sufitu, czego nie można zrobić z innymi materiałami!

Sufity z folii można zamówić w firmie PolandGrup do samodzielnego montażu, a każdy kolor można wybrać z katalogu firmy. Duża liczba kolorów folii (ponad 200 kolorów) daje wybór najbardziej wymagającym klientom. Jedną z najgłówniejszych zasad kolorowego projektowania wystroju wnętrza jest pomyślnie połączenie kolorów i odcieni sufitu napinanego i ścian

Jeśli nie chcesz samodzielnie wykonywać sufitów napinanych, możesz zamówić sufit z montażem. Profesjonalny zespół instalatorów szybko i sprawnie wykona sufit!
Jedną z wad sufity napinane, boi się ostrych przedmiotów. W pozostałej części jest to idealne rozwiązanie analogów, których nie ma!
Kolejny rodzaj sufitu napinanego - Napinany sufity z nadrukiem fotograficznym!

Na takich sufitach możesz drukować wszystko, co chcesz.

Ogromny wybór zdjęć znajduje się na naszej stronie dla najbardziej wymagających klientów. Ponad 1000 naszych klientów jest zadowolonych z naszej pracy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta
Za pomocą folii można wykonać dowolny kształt! Umożliwia to wykonanie dwupoziomowych sufitów. Dzięki tym możliwościom można skorzystać z najbardziej wymagających klientów. Efekt tych sufitów napinanych jest piękny! Co sprawia, że można zapomnieć o gipsie i że kiedyś pękły

Gwarancja na sufity napinane od dwudziestu lat do trzydziestu lat, w zależności od rodzaju i producenta folii.
W produkcji sufitów używamy wszystkich producentów jakości, takich jak: Renolit, Alcorracka, MSD, Pongs ...
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług firmy Polandgroup, sufity napinane, tel. +48 884074848
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.