Regulamin serwisu

 1. Każdy artykuł dodany do strony jest weryfikowany przez Administratora pod kątem poprawności i zgodności z regulaminem.
 2. Każdy ma możliwość dodania swojejego Artykułu do strony.
 3. Istnieją dwie kategorie artykułów:
  • Bezpłatny z koniecznością umieszczenia odnośnika polecającego,
  • Płatny, bez konieczności umieszczania odnośnika polecającego. Koszt dodania artykułu do strony od 9 PLN + VAT.
 4. Po weryfikacji artykułu jest on publikowany w ciągu 48 godzin roboczych od chwili zgłoszenia, pod warunkiem zgodności z poniższym regulminem, inaczej czas moderacji może się wydłużyć. W przypadku wpisów bezpłatnych, okres akceptacji może ulec wydłużeniu do 180 dni roboczych.
 5. Na stronie nie będą publikowane wpisy stron, które są sprzeczne z polskim stanem prawnym i prawem międzynarodowym, propagujące pornografię, erotykę, rasizm, przemoc i agresję, wzywające do nienawiści religijnej i etnicznej, zawierające treści wulgarne, faszystowskie, bądź też dotyczące hazardu, zakładów bukmacherskich, narkotyków, dopalaczy lub Otwartych Funduszy Emerytalnych. Akceptacji nie otrzymają artykuły z linkami do stron w budowie, tzw. „farmy linków”, szablonowe strony systemów partnerskich, wizytówki, strony na bezpłatnych aliasach, strony obcojęzyczne, witryny o tej samej treści pod różnymi domenami, strony, do których prowadzą bezpłatne aliasy internetowe, bądź z przeważającą ilością reklam nad treścią. Strona nie publikuje artykułów o niskiej wartości merytorycznej i estetycznej, z linkami do serwisów namawiających do zarabiania za pomocą getpaid, surf bar, czy klikania w reklamy i e-maile, bądź też takich stron, które powstały wyłącznie w celu przekierowania na inną.
 6. Tytuł musi nawiązywać do treści artykułu przykład:
  • Jak pozycjonować stronę
  • Gdzie wybrać się na wakacje
 7. Opis, będący integralną częścią wpisu strony, powinien być rzeczowy, unikalny, poprawny pod względem ortograficznym i gramatycznym, odpowiadający rzeczywistej treści zgromadzonej na stronie. Artykuły napisane niedbałe, nieadekwatne lub też przesycone dużą ilością słów kluczowych opisy, nie zostaną zaakceptowane przez Administratora.
 8. Wybrana kategoria wpisu musi być zgodna z treścią zgłaszanej strony.
 9. Strony powszechnie traktowane jako spam nie będą dodawane do strony, a Administrator bezpowrotnie je zbanuje.
 10. W przypadku wyboru wpisu gold „Polecane artykuły” link do wpisu będzie wyświetlany 30 dni, razem z innymi, losowo wybranymi stronami. Ilość wyświetleń reklamy artykułu użytkownika zależy od ilości odwiedzin oraz ilości wszystkich reklam.
 11. Administratorzy i Redakcja Strony oświadczają, że nie ponoszą odpowiedzialności za treść linków oraz za treść stron, do których one prowadzą.
 12. Redakcja Strony dokłada wszelkich starań, aby działał on niezawodnie i prawidłowo.
 13. Redakcja Strony zastrzega sobie możliwość usunięcia artykułu, bez konieczności podawania powodu.
 14. Redakcja Strony zastrzega sobie prawo do poprawy treści artykułu wedle wewnętrznych wytycznych oraz takich, które nie bedą powodować błednych oraz nieprawidłowych wyświetleń serwisu.
 15. Adresy e-mail zebrane z formularzy mogą zostać wykorzystane przez Roznoszenie.net do wysyłania informacji handlowych oraz marketingowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, użytkownik tym samym udziela zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 16. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość rezygnacji z usługi otrzymywania ofert w postaci listów elektronicznych, jak również cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofniecie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Użytkownika jest równoznaczne z usunięciem wcześniej dodanego serwisu/ów z naszej bazy wraz z wszelkimi danymi.
 17. Każdy użytkownik zgłaszający artykuł do strony jednocześnie oświadcza, że artykuł nie został skopiowany z innego serwisu.
 18. Artykuły naruszające punkty niniejszego regulaminu nie zostaną dodane do Strony, a uiszczona opłata za ich dodanie nie zostanie zwrócona.
 19. Wszelkie reklamacje odnoszące się do wykorzystywania kodów SMS należy kierować pod adres hotpay.pl.
 20. Operatorem Strony jest firma Hektorweb z siedzibą w Poznaniu, ul. Sielska 17a kod pocztowy 60-129 NIP: 6182029017
 21. Regulamin wchodzi w życie od momentu jego opublikowania.
 22. Zgłoszenie artykułu do Strony jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.