Armatura Oras – jakość, ekologia, innowacyjność


Armatura Oras – jakość, ekologia, innowacyjność
Pierwsza produkcja baterii oras ruszyła zaraz po II wojnie światowej w 1945 roku. Sukcesywnie armatura produkcji Oras zdobywała swoją doskonałą reputację u klientów.

Oras jako lider rynku skandynawskiego i duży gracz na rynku europejskim ma opinię pioniera nowoczesnych rozwiązań. To Oras jest liderem rozwiązań termostatycznych i bezdotykowych w bateriach łazienkowych i kuchennych.

Baterie z logo Oras to najwyższa jakość i precyzja wykonania. Wykorzystanie najnowszych technologii i nacisk kładziony na ergonomię i ekologię to najważniejsze powody dla których armatura Oras zdobywa uznanie coraz większej ilości klientów.

Jakość

Produkty Oras znane są ze swojej wysokiej jakości co przekłada się na trwałości czyli wiele lat użytkowania. Najwyższa jakość armatury Oras jest wynikiem wieloletniego doświadczenia produkcji, uzycia najlepszych materiałów i wykorzystaniu najnowszych technologii.

Innowacyjne rozwiązania

Drugą ważną dewizą grupy Oras jest nacisk kładziony na innowacje. Dzięki temu od wielu lat powstają najlepsze na rynku baterie bezdotykowe. Zaawansowane technologicznie, oszczędne w zużyciu wody i pięknie zaprojektowane. Baterie bezdotykowe i termostatyczne są bardzo ważnym segmentem produkcji firmy Oras.

Ekologia

Równie ważnym aspektem produkcji są rozwiązania proekologiczne ograniczające zużycie wody. Zarówno baterie bezdotykowe jak i termostatyczne są to technologie które ograniczają zużyci wody.

Duże inwestycje unowocześniające linie produkcyjne firma Oras została kilkakrotnie nagrodzona za zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne w procesie produkcyjnym.

Ważnymi dewizami koncernu Oras są także:

Ergonomia i funkcjonalność. Uczynienie z baterii Oras jak najbardziej przyjaznymi dla użytkownika.

Design – Wzornictwo baterii Oras powstaje przy współpracy najlepszych projektantów. Oras ma w swoim asortymencie wiele modeli niezwykle atrakcyjnych dla najbardziej wymagających architektów wnętrz.

 

Klienci którzy zdecydowali się kupić armaturę Oras po wielu latach nawet po zużyciu się baterii po 20 latach decydują się ponownie na zakup baterii z logo Oras.

Zobacz ofertę na baterie Oras w cenach promocyjnych

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.