Ozdobne grzejniki do łazienki – funkcjonalne i piękne


Ozdobne grzejniki do łazienki – funkcjonalne i piękne
Grzejnik łazienkowy oprócz oczywistej funkcji grzewczej musi zapewniać także możliwość suszenia ręczników. Nie zawsze grzejniki dekoracyjne dają możliwość kompletowania z wieszakiem.

Grzejnik łazienkowy oprócz oczywistej funkcji grzewczej musi zapewniać także możliwość suszenia ręczników. Nie zawsze grzejniki dekoracyjne dają możliwość kompletowania z wieszakiem. Nawet najładnieszy grzejnik zastosowany w łazience bez możliwości suszenia ręcznika będzie mało funkcjonalny.

W zestawieniu pokażemy modele dekoracyjne grzejników łazienkowych, które dają możliwość powieszenia i suszenia ręczników

To nie tylko modele drabinkowe ale także pionowe, modułowe z możliwością kompletowania z wieszakami. Wybrane produkty poniżej mają różne wzornictwo więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybraliśmy po kilka grzejników reprezentujących style: nowoczesny, klasyczny i retro.

Grzejniki nowoczesne drabinkowe

Grzejniki drabinkowe wykonane z kwadratowych lub prostokątnych elementów grzewczych. Takie grzejniki wygladają nowocześniej od zwykłych drabinek grzejnikowych z okrągłą rurką.

Dobrze dobrany kolor podkreśli Ich ozdobny charakter. Modne ostatnio grzejniki czarne lub grafitowe z pewnością będą się wyróżniać w łazience.

Ciekawym grzejnikiem jest model Modo Instal Projektu

Gruba ramka kolektora i elementy poziome ułożone płasko i mają przekrój liswy 30x10 mm. Ten ciekawy geometryczy model grzejnika szczególnie dobrze wygląda w kolorze czarnym.

Kolejnym bardzo ciekawym wizulanie ozdobnym grzejnikiem łazienkowym jest model Recta R polskiego producenta Gorgiel

Angu także wyposażony jest w elementy grzewcze o prostokątnym profilu.

Podobny grzejnik oferuje Instal Projekt Model Stick ma efektowne kwadratowe profile. Dodatkowo można do niego dokupic haczyki na których możn powiesić ręcznik

Grzejniki klasyczne modułowe do łazienki

Grzejniki składające się z oddzielnych członów. Mają wiele zalet, między innymi to, ze oferują dużą moc i rozmiary do 2m wysokości. Do wielu z nich można dobrac wieszaki więc problemu z powieszeniem ręcznika nie będzie.

Grzejniki ozobne w stylu retro

Grzejnik z w starym stylu stojące idealnie pasują do salonów kąpielowych do kompletu z wanną wolnostojącą. Gorgiel ma taki grzejnik w swoim asortymencie. Gorgiel Rubin i Lord.

Taki grzejnik stylizowany może być umieszczony na środku łazienki. Dzięki temu może być blisko wanny wolnostojącej.

Grzejniki chromowane do łazienki

Pokrycie zwykłego grzejnika łazienkowego powłoką galwaniczną powoduje że zyskuje on zupełnie inny – bardziej ozdobny charakter. Grzejniki chromowane nadają się raczej jako suszarka na ręczniki i uzupełniające źródło ciepła dlatego że nie oferują dużej mocy. Ich moc prze powłokę chromu jest zredukowana o połowę. Np grzejnik Omega R 120/50 ma tylko 382 W mocy.

źródło: https://www.grzejniki-lazienkowe.com.pl/portfolio/grzejniki-lazienkowe-ozdobne/

 

 

 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.