Porównanie zestawów prysznicowych z deszczownicą


Porównanie zestawów prysznicowych z deszczownicą
Zestaw prysznicowy z deszczownicą ma przewagę nad zwykłym kompletem natryskowym bez deszczownicy. Głowica deszczowa zamontowana na końcu kolumny prysznicowej sprawia, że komfort brania prysznica jest zdecydowanie wyższy.

Im większa deszczownia tym wyższy komfort.

Duża średnica deszczwonicy sprawia, że odczucie relaksu spadającej wody na nasze ciało jest większe. Duże deszczownice o dużej średnicy zapewnią doznanie pełnego odpreżenia.

Jakość i komfort zestawów prysznicowych z deszczownicą zależy także od baterii prysznicowej jaka znajduje się w zestawie.

Dla zapewnienia pełnego komfortu a także bezpieczeństa polecamy zestawy z deszczownią kompletowane z baterią termostatyczną. Dzięki temu będziemy mieli pewność że relaksacyjne uczucie spadajacej wody z dużej powierzchni głowicy deszczowej nie będzie popsute nagłą zmianą temperatury.

Nieprzyjemne skoki temperatury raz gorącej raz zimnej wody może są zdrowe ale niekoniecznie wtedy kiedy sobie tego nie życzymy. Dobry zestaw prysznicowy z deszczownią musi być kompletowany z baterią termostatyczna i to najlepiej sprawdzonej firmy z wieloletnim doświadczeniem.

Zalecamy także sprawdzić którzy producenci mają dobry serwis na terenie Polski.

W przypadku awarii będzie można wymienić lub naprawić sam termostat zamiast kupować nowy komplet termostatyczny.

Polecamy zestawy prysznicowe z deszczownicą uznanych i renomowanych producentów armatury Tres i Oras.

Zestawy prysznicowe z deszczownicą fińskiej firmy Oras

Deszczownia z termostatem Oras Cubista 2892U

Wysokiej klasy zestaw natryskowy z beterią termostatyczną Oras Cubista 2892U. Niezawodny termostat szybko reaguje na zmiany temperatury w instalacji.

Cechy zestawu:

  • Okrągła deszczownia o średnicy 238 mmi
  • Rączka prysznica Oras Hydra.
  • Luksusowa bateria termostatyczna Cubista

Deszczownia z baterią termostatyczną Optima 7192U Oras.

Jest to deszczownią prostokątna o dużym rozmiarze 257x197 mm. Słuchawka natryskowa wyposażona jest w regulacją strumienia wody.

W zestawie jest też uchwut ścieny i transparentna półka na mydło.

Deszczownica z termostatem Oras Optima 7193U

Kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną i prostokątną deszczownią taką samą jak w modelu 7192U. Od modelu 7192u odróżna ją wylewka w baterii prysznicowej.

Daje to możliwość skierowania wody w dół po przełączeniu dźwigni. Jest to ważna funkcja dla osób często korzystających z prysznica. Możliwość skierowania wody w dół umożliwia np.nabranie wody do wiadra. Ułatwia także umycie zębów pod prysznicem.

Zestaw Oras Optima 7191U z deszczownicą

Kolejna wariacja kolumny prysznicowej z baterią termostatyczną Oras Optima. Ten model wyposażony jest w wylewkę w baterii, nie ma jendak oddzielnego zestawu z słuchawką prysznicową.

Deszczownie z termostatem firmy Tres

Flat-tres 204387702

Jest to deszczownia z eleganckiej serii Flat hiszpańskiej firmy Tres.

Model wypsażony został w kwadratową deszczownię o rozmiarze 200 x 200mm.

Słuchawka także o kwadratowym kształcie doskonale pasuje do kompletu.

Układ termostatyczny jest precyzyjny i zapewni kontrolę nad temeraturą.

Max-tres 06139301

Bardzo duża okrągła deszczownia o średnicy 300mm. Luksusowy komplet z serii Max-tres zapewni poczucie pełnego komfortu.

W komplecie znajduje się mała podłużna słuchawka prysznicowa .

Deszczownica w komplecie z baterią termostatyczną z pięknej i eleganckiej serii Max-tres.

Zobacz więcej na stronie :https://lazienkowe24.pl/

 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.