Czarne grzejniki drabinkowe w kolorze czarnym


Czarne grzejniki drabinkowe w kolorze czarnym
Popularne grzejniki drabinkowe w kolorze czarnym to hit ostatniego sezonu. Wystrój łazienki w kolorach ciemnych ciągle jednak zarezerwowany jest dla odważnych, choć coraz więcej porad dotyczących wystroju łazienki do takiego rozwiązania przekonuje.

Grzejniki łazienkowe typu drabinka w kolorze czarnym

Popularne grzejniki drabinkowe w kolorze czarnym to hit ostatniego sezonu. Wystrój łazienki w kolorach ciemnych ciągle jednak zarezerwowany jest dla odważnych, choć coraz więcej porad dotyczących wystroju łazienki do takiego rozwiązania przekonuje. W pismach wnętrzarskich czy na blogach znajdziemy mnóstwo przykładów wystroju łazienki w kolorze czarnym.

Ostatnio trendem stało się stosowanie wyraźnych kontrastowych połączeń kolorystycznych. Mocny kontrast między grzejnikiem a kolorem ściany lun np. czarną armaturą nikogo już nie dziwi.

Kiedyś jedynym słusznym kolorem grzejnika drabinkowego był kolor biały. Grzejniki dobierało się do koloru ściany. A ściany w łazience najczęściej były białe.

Teraz grzejniki łazienkowe wyraźnie kontrastujące z kolorem ściany łazienki np. w kolorze czarnym lub antracytowym są często stosowanym zabiegiem dekoracyjnym. Stąd też czarne grzejniki stały się częściej poszukiwanym i kupowanym produktem.

Czarny grzejnik z płaskimi profilami grzewczymi

Ciekawy grzejnik typu drabinka model Torino w kolorze czarnym polskiego producenta Oltech.

Zalety grzejnika Torino:

  1. Ładne, płaskie profile grzewcze o przekroju 56x35 mm mają kształt delikatnego łuku.
  2. Pionowe kolektory o przekroju trójkątnym. Starannie wykonane łączenia między profilami a kolektorami.
  3. Technologia łączenia piecowego, zapewniająca szczelne i mało widoczne połączenia.
  4. Funkcjonalne rozłożenie elementów poziomych umożliwia łatwe powiesznie ręcznika.
  5. Listwy grzewcze w zależności o położenia i rozmiaru grzejnika umieszczane są po grupach 3,5,6 sztuk.

Dane techniczne Torino 1200x480 w kolorze czarnym:

  • Podłączenie grzejnika - dolne
  • ROzstaw podłączenia: - 400 mm 
  • MOC (75/65/20 °C): 683W 
  • Szerokość: 480mm
  • Długość: 1200mm

Czarne grzejniki łazienkowe Torino

Grzejniki łazienkowe w kolorze czarnym Torino można kupić w rozmiarach od najmniejszego 700/480 do największego 1800/580

Daje to szeroki wachlaż doboru mocy od 412W – do aż1370W. Duża moc 1370W dzięki dużej powierzchni i dużej pojemności możliwa tylko w wersji największej rozmiarem drabinki - 1800x580.

Model grzejnika Torino dostępny jest także w kolorze białym, szarym i antracytowym.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.