iXflash - małe urządzenie do zadań specjalnych


iXflash - małe urządzenie do zadań specjalnych
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów i użytkowników sprzętu firmy Apple. Firma Piodata wprowadza na rynek produkt, który ma za zadanie zwiększyć pamięć i funkcjonalność urządzeń firmy Apple.

iPhone i iPad miewają kłopoty z pamięcią a w zasadzie jej ograniczoną pojemnością. Nie ma przecież takiego dysku, którego nie dałoby się zapełnić, ale nasze urządzenia mają z tym szczególny problem. Nie można rozszerzyć ich pamięci za pomocą dodatkowych kart pamięci.

iPhony, iPady, iPody dzięki dyskowi iXflash zyskają dodatkową pamięć oraz możliwość tworzenia szybkich kopii zapasowych. iXflash umożliwia również robienie zdjęć, filmów i przesyłanie ich bezpośrednio do pamięci wewnętrznej urządzenia, bez konieczności korzystania z pamięci iPhone, iPad czy iPod. Użytkownicy iXflash zyskają również pojemną przenośną bibliotekę z łatwym dostępem do swoich zdjęć, filmów, muzyki oraz plików w formacie PDF, Excel czy Word.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowości od Piodata, dzięki aplikacji będą mogli wyświetlać całą zawartość zapisaną na swoim iPhonie czy iPadzie, nawet wtedy gdy dysk iXflash nie będzie podłączony do ich urządzenia.
iXflash dysponuje pamięcią o pojemnościach 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB a transfer między urządzeniami Apple jest możliwy za pomocą wygodnego i szybkiego połączenia USB 3.1.

W kwestii przesyłania plików pomiędzy urządzeniami i przechowywania ich, pojawienie się iXflash jest przełomowym wydarzeniem. Pozwala bowiem fanom marki Apple ograniczyć używanie programu iTunes oraz całkowicie zrezygnować z przesyłania danych za pomocą kabla.

Sama pamięć jest doskonale wykonana. Wyprodukowano ją ze stopu aluminium. Obrotowa osłonka również jest sztywna i twarda. Produkt mimo niewielkich rozmiarów i wagi (44,6 x 12,6 x 8 mmi 10 gramów) czuć w dłoni, jest dobrze wyważony i wygląda bardzo dobrze.

Wprowadzeniem urządzenia na rynek polski zajmuje się zielonogórska firma Nowe Media, która jest oficjalnym dystrybutorem produktu Piodata.
 
Produkt w sprzedaży dostępny będzie od połowy sierpnia a jego cena kształtować się będzie w zależności od pojemności urządzenia od 199 zł.
Strona produktu: www.ixflash.pl

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.