Ekran na pięć i pół!


Ekran na pięć i pół!
Rynek smartfonów obfituje w ostatnich latach w ekrany o coraz większych przekątnych i parametrach. Pojawia się pytanie, jaki wyświetlacz wybrać, aby równocześnie gwarantował pełnię doznań, wygodę i poręczność użycia?

Ekrany 5,5 calowe to bez wątpienia idealne rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w podróży. Niezależnie od tego czy podróżujemy rekreacyjnie, czy w związku z obowiązkami zawodowymi, ekran
o takiej wielkości umożliwia wykonywanie wielu różnych czynności, realizowanych zwykle przy pomocy komputera. Pisanie e-maili, przeglądanie dokumentów, tworzenie prezentacji lub nieskomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych, na 5,5 calowym ekranie nie stanowi dużego wyzwania. Dzięki swojej wielkości może on świetnie zastąpić tablet lub laptop, a mieści się w kieszeni marynarki!
Korzystanie z portali streamingowych na urządzeniach mobilnych (w tym na smartfonach) cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób stara się maksymalnie wykorzystywać czas w drodze do i z pracy. Pasażerowie komunikacji miejskiej coraz częściej sięgają po smartfon, nie tylko po to, by słuchać muzyki albo przeglądać strony www, ale także żeby obejrzeć najnowszy odcinek swojego ulubionego serialu lub tutoriale z YouTuba. Korzystanie ze smartfona z 5,5 calowym ekranem z pewnością zadowoli osoby, które lubią duży i wyraźny obraz. Dzięki sporym rozmiarom wyświetlacza mniej szczegółów umknie uwadze widza.
Większy ekran stwarza także lepsze warunki do obróbki fotografii: retuszu, dodawania upiększeń, stosowania filtrów itp. Zwłaszcza, jeśli zdjęcie chcemy szybko opublikować na portalu społecznościowym. 5,5 cala to także duże udogodnienie dla osób, które namiętnie grają, korzystając ze smartfona.
Smartfonem, który daje możliwość skorzystania ze wszystkich zalet 5,5 calowego ekranu jest TP-Link Neffos C7. Model ten, wyposażony w technologię HD IPS, umożliwia komfortowe wyświetlanie video, przeglądanie zdjęć oraz granie, na wysokim poziomie szczegółowości. W nadchodzących tygodniach mundialowej gorączki, duży wyświetlacz będzie doskonałym rozwiązaniem dla miłośników piłki nożnej, którzy chcą na bieżąco śledzić rozgrywki, ale nie zawsze mają możliwość zobaczenia ich na dużym ekranie. Każdy fan piłki będzie mógł poczuć emocje niezależnie od miejsca, w którym się znajdzie! Korzystając z Neffosa C7
w wygodny sposób obejrzy rozgrywki, zapozna się z kalendarzem meczów oraz przeanalizuje tabele wyników. Wystarczy jedno spojrzenie, by poznać rezultaty, bez potrzeby skrolowania pojawiających się informacji! Dla użytkowników, którym zależy na bardzo wysokiej jakości szczegółów w Full HD, alternatywę może stanowić również 5,5 calowy Neffos X1 Max, wyposażony w ekran pokryty szkłem Corning Gorilla 2.5D. Oba wyposażono w czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy, do którego bez problemu dosięgniemy, trzymając urządzenie w jednym ręku. 
Neffosy C7 i X1 Max posiadają autorską nakładkę od producenta - NFUI 7.0, zmniejszającą natężenie niebieskiego światła ekranu, które wpływa negatywnie na zmęczenie oczu. Dzięki niej użytkownik może sam wybrać i ustawić stałe godziny włączania się trybu Ochrony Oczu. Nakładka ta, dbając o ochronę ludzkiego oka, wykorzystuje przyjazną dla niego kolorystykę. Cała oprawa graficzna NFUI została pozbawiona zbędnych elementów i wyposażona w intuicyjne ikonki, dzięki czemu czytanie na smartfonie staje się czystą przyjemnością! Korzystanie z 5,5 calowych ekranów daje możliwość powiększania czcionek, których wielkość nie pozostaje bez wpływu na  stopnień zmęczenia wzroku.  
Dodatkowym atutem nakładki NFUI 7.0 jest zwiększenie czułości ekranu, co w połączeniu z dużą przekątną jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza zimą, kiedy obsługujemy telefon w rękawiczkach. Większą czułość wyświetlacza docenią także kobiety o długich paznokciach, dla których obsługa mniejszego urządzenia może być problematyczna. Na większym wyświetlaczu Neffosa C7 czy Neffosa X1 Max nie tylko łatwiej trafić w ikonki, ale znacznie wyraźniej zaprezentują się pływające powiadomienia o połączeniach przychodzących (Float Call Notification). Czytelniejsza jest też zawartość w podzielonym ekranie (Split Screen), który pozwala na jednoczesne wykonywanie dwóch czynności.
TP-Link Neffos C7 kosztuje ok. 499zł. TP-Link Neffos X1 Max można kupić w cenie od ok. 699zł (w wariancie 3/32 GB) lub 799zł (4/64 GB). Oba modele dostępne są w dwóch kolorach: szarym i złotym.

Gwarancja door-to-door!
Wszystkie smartfony Neffos są objęte 24-miesięczną gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy TP-Link Neffos przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Szybko i wygodnie. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms.
O marce NeffosNeffos jest marką smartfonów stworzoną przez TP-Link, globalnego dostawcę produktów sieciowych, która zadebiutowała na rynku w 2015 roku. Wielokrotnie udowodniona stabilność i estetyka urządzeń TP-Link gwarantują wysoką jakość smartfonów, które w świecie wszechobecnej łączności towarzyszą nam we wszystkich sferach życia. 21-letnie doświadczenie w projektowaniu niezawodnych urządzeń i akcesoriów sprawia, że TP-Link konsekwentnie zajmuje pozycję lidera wśród dostawców produktów sieciowych*, ułatwiając dostęp do sieci Wi-Fi milionom ludzi w ponad 170 krajach. Doświadczenie to zostało wykorzystane przy tworzeniu marki Neffos, która dostarcza tak samo precyzyjnie zaprojektowane i dopracowane smartfony, jak wszystkie inne produkty sygnowane logo TP-Link. W sercu filozofii marki Neffos znajduje się przekonanie, że cena nie definiuje jakości produktu. Dla sporej części użytkowników smartfon to kluczowe urządzenie, umożliwiające swobodny dostęp do korzystania z najnowszych technologii. Neffos to wysoka jakość, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
*Według IDC WLAN Tracker

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.