Nowa drukarka foliowa FX510e firmy DTM Print.


Nowa drukarka foliowa FX510e firmy DTM Print.
Nadając swoim produktom odrobinę elegancji i luksusu podnosisz ich wartość. Jak wiemy, produkty zawierające błyszczące zdobienia na etykietach, przyciągają wzrok klienta i pozwalają im wyróżnić się na sklepowych półkach.

Teraz możesz nadać wspaniałe, błyszące refleksy do wcześniej zadrukowanych lub czystych etykiet. Zrobisz to szybko i łatwo dzięki nowej drukarce foliowej firmy DTM Print FX510e. Dostępna jest również jako model FX510ec z wbudowanym nożem, który umożliwia cięcie etykiet ciągłych, ze znacznikiem i wysztancowanych.
FX510e może być używana jako opcjonalne akcesorium z dowolną drukarką laserową lub atramentową serii LX firmy Primera, lub wyłącznie do drukowania folią. Proces jest w 100% cyfrowy, dzięki czemu można drukować praktycznie każdy wzór na wydrukowanych bądź czystych etykietach – niezależnie czy są to czcionki, grafiki, tła czy obramowania.

FX500e może służyć nie tylko do metalizowania etykiet przy użyciu folii w kolorze złotym, srebrnym, niebieskim i czerwonym. Dostępne są również kolory dodatkowe oraz folia przezroczysta. Przezroczysta folia pozwala tworzyć etykiety z częściowo błyszczącymi dodatkami, idealne do projektowania logo lub innych obszarów graficznych na etykiecie.

Twórz etykiety z błyszczącymi metalicznymi zdobieniami!

Faktem jest, iż błyszczące elemety na etykietach znacznie bardziej przyciągają uwagę klientów. Dlatego właśnie hot-stamping jest tak popularny od wielu lat.

Niestety ten rodzaj zadruku ma wiele wad. Jedną z nich są wysokie koszty konfiguracji. Poza tym, wykonanie matrycy wymaga czasu. Nie można zmienić grafiki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do tego wymagana jest ilość co najmniej kilku tysięcy etykiet.

Nowa drukarka foliowa FX510e firmy DTM zmienia to wszystko. Teraz łatwo możemy dodawać lśniące zdobienia, błyszczące elementy, grafiki, czcionki, tła do wcześniej wydrukowanych lub całkowicie czystych etykiet. Dodatkowo nie ogranicza nas liczba minimalnego zamówienia. Drukujemy dokładnie tyle, ile potrzebujemy.
Błyszczące, połyskujące, srebrne lub złote dodatki sprawią, że Twój produkt będzie bardziej widoczny i przyciągnie wzrok, dzięki czemu sprzedasz go więcej. Metalizowane ozdobniki nadadzą Twojemu produktowi wyjątkowej elegancji i sprawią, że stanie się luksusowy a jego wartość wzrośnie.

Chcesz sprzedawać więcej? Zacznij działać już teraz!

FX510e jest łatwa w obsłudze od momentu instalacji, aż po zakończenie druku. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w komplecie.

Każdy zestaw zawiera:

  • Dwa lata gwarancji po rejestracji produktu
  • Cztery kolory startowych rolek (złoty, srebrny, czerwony i niebieski metalic, każdy w rozmiarze 101mm x 30m)
  • wewnętrzny, wielofunkcyjny uchwyt na rolkę umożliwiający użycie większych rolek o rdzeniu do 3”
  • Sterowniki i oprogramowanie do projektowanie etykiet NiceLabel® Free 2019DTM Edition

 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.