Elektroniczna książka zmienia oblicze polowań


Elektroniczna książka zmienia oblicze polowań
Elektroniczna książka ewidencji polowań staje się co raz bardziej popularna wśród kół łowieckich i zyskuje uznanie myśliwych.

Zmiany jakie dokonują się na naszych oczach dotykają wiele dziedzin i obszarów życia. Nowoczesne technologie i rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają nasze codzienność znajdują zastosowanie nie tylko w firmach czy korporacjach, ale dotykają one również stowarzyszeń czy zrzeszeń. Jednym z obszarów, do których wkracza nowa technologia jest łowiectwo i myślistwo.  

W ostatnim czasie koła łowieckie zrzeszone w Polskim Związku Łowieckim wdrażają internetową wersję książki polowań. Co raz więcej kół zauważa korzyści płynące z zastosowania nowych technologii i rozwiązań. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zastosowanie nowego systemu może być skomplikowane, ale jak pokazuje doświadczenie licznych kół rzeczywistość jest całkiem inna. Nowa technologia staje się łatwa i dostępna dla wszystkich.  

Dla kół łowieckich czy ośrodków hodowli zwierzyny powstają specjalne oprogramowania, które pozwalają w nowoczesny sposób prowadzić gospodarkę łowiecką. Jednym z takich systemów jest na przykład elektroniczna książka polowań dzięki, której dokonywanie wpisów na polowanie staje się bardzo proste oraz przyjazne dla myśliwych. Ponadto takie systemy są stworzone w taki sposób, aby ich obsługa była intuicyjna i nie stwarzała problemu nawet starszym osobom.

Elektroniczna książka ewidencji polowań  w skrócie nazywana często EKEP oprócz wspomnianych wyżej zalet pozwala na bieżące kontrolowanie stanu pozyskania zwierzyny oraz daje myśliwych dostęp do interaktywnych map obwodów łowieckich. Na mapach myśliwi mogą na bieżąco śledzić obecność innych osób wykonujących polowanie, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa.  
Jedną z najważniejszych kwestii, która przemawia za stosowaniem takiego rozwiązania to bezpieczeństwo myśliwych oraz wszystkich osób korzystających i odwiedzających nasze lasy. 
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.