Nowość wśród kryptowalut - CryptonsQ


Nowość wśród kryptowalut - CryptonsQ
CryptonsQ to nowa pozycja na rynku altcoinów, która ma duże szanse by w przyszłości zrewolucjonizować rynek. Dlaczego? O tym w powyższym tekście.

Kryptowaluty rozwiązaniem świata gier? 

Obecnie wydawcy gier komputerowych preferują model “gry jako usługi”, w której pernamentnie ukazują się nowe usługi, dodatki i system lootboxów. Szczególnie widać to na przykładzie gier darmowych.

W czasie zakupów użytkownicy handlują głównie za pomocą systemu PayPal, to jednak powoli zaczyna się zmieniać. Obecnie coraz częściej w tym celu używa się krypotowalut, a CryptonsQ jest jedną z nich. Taki system umożliwia wyeliminowania wszelkich pośredników, co diametralnie zmniejsza koszt operacji. 
 

Altcoin w fazie testów?

CryptonsQ to kryptowaluta bazująca na sieci blockchain usprawniającej przesył środków pomiędzy twórcami i odbiorcami, której pierwotny celem było usprwienie płatności w świecie gier komputerowych. Możliwości kryptowaluty szybko jednak uległy zmianie, dzięki czemu zyskała ona nowe cele. 

CrytonsQ stał się pełnoprawną kryptowalutą, którą można nabyć w trybie specjalnym zwanym “pre-ICO”. Pomysł ten ma na celu pozyskiwanie inwestorów, którzy zakupując tokeny w promocyjnej cenie, tak by w niedalekiej przyszłości stworzyć stabilną i bezpieczną kryptowalutę, o dużej płynności w ramach kryptogiełdy. Inwestorzy szacują minimalną wartość projektu na 450 000 dolarów z możliwością rozszerzenia do miliona trzystu tysięcy dolarów amerykańskich. Pierwsza faza ma zostać zakończona w połowie września tego roku, a w momencie wypuszczenia na kryptogiełdę, jednostki CryptonsQ mają być warte ok. 0,00029163 ETH.

Dalsze plany CryptonsQ ... 

Twórcy kryptowaluty pragną poszerzyć zakres swoich możliwości tworząc z CryptonsQ pełnoprawną kryptowalutę działającą na kryptogiełdzie. W tym celu:

·         Wprowadzono oficjalny whitepaper
·         Planowane jest wprowadzenie na kryptogiełdę

Cryptonsq posiada swój oficjalny „whitepaper” w którym zaprezentowano plan na przyszłość i dokładny schemat działania mający na celu rozwój kryptowaluty. Ponadto autorzy planują wprowadzić swoją e-monetę na kryptogiełdę, co jest niezmiernie ważne, gdyż w momencie wypuszczenia na kryptogiełdę, jednostki CryptonsQ mogą być warte ok. 0,00067453 ETH.

Ze względu na zapotrzebowania rynku, CryptonsQ wydaje się interesującą okazją dla osób, które marzą o wprowadzeniu kryptowalut do bezpośredniego obrotu na linii klient-usługodawca. Pozostaje zatem śledzić rozwój CryptonsQ i kolejnych fazy udoskonalania kryptowaluty. 
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.