Wirtualna popularność jako podstawa rzeczywistej sprzedaży


Wirtualna popularność jako podstawa rzeczywistej sprzedaży
Internet, jako środowisko przyciągające klientów, staje się wiodącym kierunkiem promocji różnych marek.

Internet, jako środowisko przyciągające klientów, staje się wiodącym kierunkiem promocji różnych marek. Branża hotelarska nie jest wyjątkiem, i coraz więcej dużych i małych hoteli zdaje sobie sprawę z potrzeby stałej obecności w sieci.

Statystyki z przeprowadzonych badań pokazują, że coraz więcej gości hotelowych korzysta z Internetu w celu zdalnej rezerwacji pokoi. Ponadto możliwości, oferowane przez nowoczesne programy zarządzania hotelami, pozwalają hotelarzom na znalezienie potencjalnych klientów i angażowanie przyszłych gości w komunikację poprzez aktualne dla hotelarzy kanały.

M Live Studio słynnej sieci hoteli Marriott International jest jednym z dowodów na sukces w dziedzinie marketingu cyfrowego i społecznego. Popularna marka hotelowa oferuje użytkownikom serwis, który pozwala im omawiać podróże i przygody w czasie rzeczywistym.

Komunikując się przez sieci społecznościowe z użytkownikami serwisu, administracja firmy ma możliwość zachęcać swoich klientów do dyskusji na temat bieżących problemów i trendów, których rozwój jest przedmiotem zainteresowania zarówno hotelu, jak i jego gości. Do tej pory projekt M Live Studio stworzył wiele odnoszących sukcesy firm marketingowych, które znacząco przyczyniły się do przyciągnięcia nowych klientów do hoteli.

Internet otwiera również wiele innych możliwości bardziej wydajnej i wygodnej pracy z hotelem i jego promocją. Dziś podstawą budowania popularności i rozpoznawalności biznesu w sieci są oczywiście nowoczesne systemy zarządzania obiektem hotelarskim.

I właśnie takie serwisy, jak na przykład system zarządzania hotelem OtelMS, są w stanie zapewnić możliwość rezerwacji pokoi hotelowych przez wiele portali i stron. A możliwość adaptacji modułu rezerwacji systemu

OtelMS do ekranu dowolnego nowoczesnego gadżetu i wielojęzyczny interfejs sprawia, że program ten jest dostosowany do użytku w większości zakątkach świata.

Ale nie tylko potencjał przyciągania szerokiej grupy odbiorców sprawił, że system firmy OtelMS stał się najlepiej sprzedającym się w Europie Wschodniej. Mając doświadczenie odnoszących sukcesy hotelarzy, twórcy systemu zapewnili maksymalny komfort użytkowania, aby kontrolować i zarządzać hotelem, w tym zdalnie.

Bezpieczne przechowywanie danych osobowych i biznesowych oraz możliwości starannej kontroli wszystkich aspektów działalności sprawiły, że oprogramowanie stało się popularne w ponad 4000 hoteli na całym świecie

Powiązane artykuły

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.