W Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie razem!


W Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie razem!
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nadal szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy – nie zwlekaj!

Już dziś odwiedź któryś z pobliskich sklepów Decathlon, gdzie znajdziesz propozycje, które sprawią dużo sportowej przyjemności i pozwolą przeżyć tegoroczne święto pod znakiem  aktywności i wspólnej zabawy!

Sportowy podarunek
Stając przed trudnym wyborem, a mianowicie co podarować dziecku z okazji jego święta, postaw na coś, co zachęci go do aktywności, co obudzi w nim ciekawość do odkrywania i stworzy zalążek sportowej pasji, którą rozwinie w przyszłości. Może to być rower, hulajnoga, rakietka do tenisa stołowego – wybór jest ogromny! Sugeruj się przede wszystkim upodobaniami malucha, ale również własną intuicją.
Jeżeli Twój malec zaczął chodzić, a jeszcze nie miał styczności z rowerem – postaw na prawdziwy hit ostatnich lat, czyli rowerek biegowy. Dzięki niemu, przejście na klasyczny rower będzie dla dziecka zdecydowanie szybsze i łatwiejsze. Różnorodność kolorystyczna gwarantuje, że z pewnością znajdziesz model idealny dla chłopczyka i dziewczynki.
Jeśli dziecko jest już nieco starsze, warto postawić na hulajnogę. Pomoże mu kształtować zmysł równowagi, ale również poprzez częste manewry, znacznie poprawi kontrolę nad własnym ciałem oraz pozytywnie wpłynie na np. szacowanie odległości (poprzez hulajnogę dziecko staje się częścią ruchu, więc zaczyna poprawniej oceniać dystans między nim, a np. samochodem, czy innym dzieckiem na hulajnodze, bądź rowerze). W Decathlon znajdziesz uniwersalne modele, które zmienią swój kolor poprzez zastosowanie kolorowych nakładek. Dzięki temu Twoja pociecha dzisiaj będzie mogła mieć zieloną hulajnogę, a już jutro różową – rozwiązanie idealne!
Jeżeli nie rowerek, nie hulajnoga, to może rolki? Rolki Play3 przeznaczone dla maluchów są solidne, stabilne i regulowane do 3 rozmiarów, dzięki czemu wytrzymają kilka sezonów. W Decathlon znajdziesz dwa warianty kolorystyczne tego modelu – niebieski i różowy.
Jeżeli masz wątpliwości co do swojego wyboru, chcesz skorzystać z fachowej porady – śmiało! W najbliższym sklepie Decathlon znajdziesz pasjonatów sportu, którzy z przyjemnością Ci doradzą i pomogą dokonać właściwego wyboru.
Hulajnoga to nie wszystko
Pamiętaj jednak, że ani nowy rower, ani hulajnoga nie sprawi, że Dzień Dziecka stanie się wyjątkowy. Dopiero chwile spędzone z rodzicem stanowią prawdziwą wartość tego dnia. Podarowany prezent nie pozostawi po sobie w przyszłości śladu, natomiast poświęcony dziecku czas zaowocuje silną więzią i stworzy wspomnienia, które pozostaną z Wami do końca życia. Pamiętaj, że to o czym tak naprawdę marzy dziecko, to czas spędzony z Tobą.
Dlatego w Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie – razem!
 
Produkty Decathlon są dostępne w sklepach stacjonarnych Decathlon lub na www.decathlon.pl

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.