Słonecznik łuskany HELIO Natura – ziarna naturalnie pełne zdrowia!

  • 28.02.2019
  • /
  • Kategoria:

Słonecznik łuskany HELIO Natura – ziarna naturalnie pełne zdrowia!
Małe, niepozorne ziarna słonecznika to dziś prawdziwe bogactwo naturalnych składników odżywczych. Zawierają ważne dla naszego zdrowia pierwiastki i witaminy, a także są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych...

Ziarna słonecznika to pożywna i zdrowa przekąska, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naturalnej linii bez konserwantów HELIO Natura. Słonecznik łuskany zawiera mnóstwo wartościowych składników odżywczych, które stosowane w codziennej diecie - przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Już 30 g Słonecznika łuskanego HELIO Natura dostarcza 7,3 g białka, zaspakajając 15% dziennego zapotrzebowania na ten składnik. Ziarna słonecznika HELIO Natura zawierają również witaminę E orazdużą ilość witamin z grupy B– tiaminę (B1), ryboflawinę (B2), niacynę (B3), a także foliany. Ponadto, są źródłem ważnych minerałów – potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza, cynku i miedzi. W smacznej przekąsce HELIO Natura znajdziemy również błonnik pokarmowy (100 g Słonecznika łuskanego dostarcza 6 g błonnika), którego spożycie zalecane jest w Piramidzie Zdrowego Żywienia. 
 
Wybierając Słonecznik łuskany z linii HELIO Natura otrzymujemy bogactwo witamin, wartości odżywczych oraz mikro- i makroelementów, które są bezcenne dla naszego organizmu, gdyż pomagają m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego i odpornościowego. Ponadto, przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego, a także chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Obecność ziaren Słonecznika HELIO Natura w codziennej diecie ma także wpływ na urodę, gdyż dzięki zawartości witaminy E, miedzi i cynku – pomagają zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.
 
Sięgając po Słonecznik HELIO Natura zyskujemy nie tylko zestaw ważnych dla zdrowia składników odżywczych, ale także pewność, że wybrany przez nas produkt pochodzi z upraw ekologicznych. Potwierdza to uzyskany przez HELIO - specjalny certyfikat AGRO BIO TEST PL-EKO-07. Słonecznik łuskany jest więc w 100% naturalnym produktem o najwyższej, bo ekologicznej jakości, który tak jak cała linia bakalii HELIO Natura – nie zawiera szkodliwych konserwantów i sztucznych barwników. 
 
By w pełni docenić walory zdrowotne i smakowe Słonecznika HELIO Natura pochodzącego z upraw ekologicznych - wystarczy dodać go do codziennej diety. Świetnie się sprawdza w roli szybkiej i pożywnej, samodzielnej przekąski, ale też stanowi znakomity = zdrowy dodatek do wielu potraw, zarówno słodkich, jak i wytrawnych. Nie trzeba zbyt wiele czasu poświęcać w kuchni, by przygotować pyszne danie z chrupiącym Słonecznikiem łuskanym HELIO Natura. Wystarczy podprażyć ziarna na patelni i dodać do sałatki lub tylko posypać nimi zupę czy domowe pieczywo. Ze Słonecznika łuskanego przyrządzimy też pyszne pasty do smarowania kanapek lub skomponujemy - wraz z dodatkiem innych bakalii z linii HELIO Natura – pyszną granolę czy musli. Dlatego warto już dziś sięgnąć po Słonecznik łuskany HELIO Natura - naturalne ziarna o najwyższej, bo ekologicznej jakości, które najlepiej zadbają o nasze zdrowie każdego dnia :-)

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.