Odbierz darmowy kupon LOTTO! Kumulacja rośnie, już kilkaset milionów do wygrania!


Odbierz darmowy kupon LOTTO! Kumulacja rośnie, już kilkaset milionów do wygrania!
Odbierz zupełnie darmowy kupon LOTTO! Kumulacja rośnie, już kilkaset milionów do wygrania w każdą grę! Odbierz 300zł, darmowy kupon oraz co ósmy zaklad do każdego losowania!

Polacy są zachwyceni stroną www.7lotto.pl  – oferuje ona wnoszenie zakładów przez Internet we wszystkie Polskie gry Lotto oraz kilka zagranicznych - bez prowizji. Witryna ta, jako jedyna, ma w ofercie wszystkie polskie gry: Lotto, Mini Lotto, Ekstra Pensję, Multi Multi, Kaskadę, Eurojackpot i Keno (losowanie Keno odbywa się co 4min). Jest również możliwość skorzystania z Super Szansy i obstawiania w zagraniczne gry: Megamillions, Powerball i Euromillions!

 

Dlaczego strona www.7lotto.pl przypadła graczom Lotto szczególnie do gustu?

Przede wszystkim dostępność każdej Polskiej Loterii i ich cena. Witryna ta oferuje każdą Polską grę Lotto w dokładnie takiej samej cenie jak los wykupiony na żywo. Tak samo z grami zagranicznymi! Wygrane także są identyczne jak na żywo i sięgają nawet kilkuset milionów złotych! Kolejnym plusem, jest ogromna ilość bonusów i promocji dostępnych dla każdego. Nowi gracze otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty aż do 300zł, bez żadnych dodatkowych kosztów. Stali gracze nie pozostają bez bonusów! Za każdym razem, gdy kupują minimum 7 zakładów na jednym kuponie, otrzymują ósmy zakład gratis! Polecając stronę innym użytkownikom, otrzymują 10zł. To wszystko sprawia, że korzystanie z portalu www.7lotto.pl jest wyjątkowe i tak bardzo lubiane przez graczy. Strona ta nie oferuje subskrypcji ani zakładów bez zgody gracza, dlatego nigdy w żadnej sposób Twoje konto nie zostanie obciążone żadną niepożądaną kwotą! Wpłaty są bezpieczne, prowadzone przez platformę dotpay, dzięki którym zasilisz portfel i opłacisz kupony!

Tak wyglądają opisy promocji:

1.Podwojenie pierwszej wpłaty.

Każdy nowy gracz, dokonując pierwszej wpłaty, ma możliwość doładowania konta na www.7lotto.pl podwojoną kwotą – wpłacając 50zł, otrzyma 100zł na grę! Promocja ta obejmuje wpłatę od 20zł do 300zł. Promocja ta nie ma żadnych dodatkowych wymagań ani zobowiązań.

2. Każdy ósmy zakład na kuponie jest darmowy.
Aby skorzystać z tej promocji, należy wejść w zakładkę wybranej gry oraz obstawić liczby na siedmiu zakładach, wtedy automatycznie ósmy zakład zostanie dostępny i nie naliczy się za niego dodatkowa opłata. Promocja nie dotyczy gry Keno.

3. Kody na darmowe kupony.
Jeśli posiadasz kod na darmowy kupon który często rozdajemy w najróżniejsze sposoby, wystarczy że zalogujesz się na konto gracza i w zakładce „Darmowe kupony” podasz otrzymany kod. Zakład zostanie automatycznie przyznany do Twojego konta. UWAGA! Czytelnicy otrzymują specjalnie od www.7lotto.pl specjalny kod na darmową grę LOTTO: LOAE1486.

4. 10zł za zaproszenia nowych graczy.
Po zalogowaniu na konto gracza, w zakładce „Profil” znajdziesz indywidualny link i kod do polecenia strony www.7lotto.pl . Każda osoba która zarejestruje się korzystając z niego na stronie, będzie przypisana do Twojego konta, jako osoba przez Ciebie polecona. Otrzymasz 10zł, gdy ta osoba wpłaci dowolną kwotę na portfel 7lotto.pl .

Jak doładować wirtualny portfel www.7lotto.pl i wypłacić wygraną?

Do zasilenia konta wykorzystywana jest platforma dotpay.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gracz nie płaci prowizji przy wpłatach i wypłatach.

Zarejestruj się już dziś na www.7lotto.pl, podwój wpłatę, odbierz darmowy kupon dla czytelników – LOAE1486 (także dla graczy posiadających już konto) i daj szansę szczęściu na wielką wygraną!

Powodzenia!

294 artykułów

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.