Ciastka otrębowo owsiane z konopią zdrowsza alternatywa, dla dbających o linię


Ciastka otrębowo owsiane z konopią zdrowsza alternatywa, dla dbających o linię
Dla wielu ludzi chcących zrzucić zbędne kilogramy, duży kłopot stanowi nie obniżenie kaloryczności posiłków, nie zmiana sposobu jedzenia, ale zerwanie z nawykiem podjadania słodyczy.

To one są głównym wrogiem na drodze do szczupłej sylwetki i to one spowalniają, a czasami nawet całkowicie stopują, spadki na wadze.

Na szczęście, dla osób lubujących się w słodyczach i jednocześnie dbających o linię, istnieje wyjście z sytuacji bez konieczności podejmowania radykalnego kroku w postaci całkowitej rezygnacji z ukochanych przekąsek.

Ciastka otrębowo owsiane z konopią to jedna z topowych słodkich przekąsek „dozwolonych” podczas odchudzania. Produkty, takie jak płatki owsiane, otręby , nasiona, siemię lniane, sezam, słonecznik , doskonale sprawdzają się jako surowiec pysznych fit słodkości.

Ciastka otrębowo owsiane z konopią to puszyste , kruche , lekko słodkie ciastka bez dodatku cukru .
Owies, jest jak dobrze zaopatrzona spiżarnia. Aż trudno uwierzyć, że w każdym jego ziarenku znajduje się lekko strawne białko, nienasycone kwasy tłuszczowe, węglowodany, błonnik, a także witaminy i pierwiastki takie jak żelazo, magnez, czy wapń.
Siemię lniane i słonecznik oprócz tego, że na długo powodują uczucie sytości, zmniejsza apetyt i spala tkankę tłuszczową, to zawierają duże ilości cynku i fitohormonów. O pozytywnym wpływie zawartych w siemieniu  lnianym nim kwasów omega-3 na serce i mózg wiadomo nie od dziś.
Nasiona konopi są bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega 3, a wysoka ilość błonnika zawartego w tych małych ziarenkach zapewnia długie uczucie sytości.
Nasiona konopi , dzięki swoim wartościom odżywczym, uznawane są za superfoods. Dlatego ciasteczka z ich dodatkiem to super ciasteczka!

Ciastka dostępne na www konopiafarmacja pl

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.