Zdrowy prezent


Zdrowy prezent
Święta to czas, gdy swoim najbliższym chcemy podarować wszystko, co najlepsze. Nie ma niczego cenniejszego, niż zdrowie.

Święta to czas, gdy swoim najbliższym chcemy podarować wszystko, co najlepsze. Nie ma niczego cenniejszego, niż zdrowie – a troskę o nie możemy sprezentować w postaci pakietów badań, które oferują placówki medyczne. Pomysłowy prezent ucieszy obdarowanego, gdyż będzie mógł sprawdzić ogólną kondycję swojego organizmu, a także kwestie związane z konkretnymi chorobami, takimi jak cukrzyca czy nadciśnienie.       

PREZENT INNY, NIŻ WSZYSTKIE

Jeśli w tym roku chcemy uniknąć sztampowych upominków, skupmy się na tym, co jest najważniejsze dla każdego człowieka – na zdrowiu. Coraz więcej osób nie ma czasu na to, by o siebie zadbać, więc sam zatroszcz się o bliskie Tobie osoby. Jeśli nie wiesz, jakie badania podarować w ramach prezentu, skorzystaj z gotowych pakietów medycznych. W Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu oferta jest zróżnicowana ze względu na płeć, wiek i dolegliwości pacjenta. Przykładowo, aby zbadać ogólny stan zdrowia, wystarczy wybrać pakiet Zdrowa Kobieta lub Zdrowy Mężczyzna. Następnie badania są dostosowywane do konkretnej grupy wiekowej, co wynika ze specyfiki procesów mających miejsce w organizmie kobiety i mężczyzny na poszczególnych etapach ich życia.  

DEDYKOWANE BADANIA

Gdy wiecie, z jakimi dolegliwościami borykają się Wasi najbliżsi, to nie obawiajcie się sprezentować im pakietów, które dedykowane są konkretnym schorzeniom. W Prywatnej Lecznicy Certus możecie wybrać ofertę wyselekcjonowaną pod kątem m.in. cukrzycy. Będzie to idealny prezent dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi, które dzięki badaniom szybko i kompleksowo sprawdzą stan swojego zdrowia, a także upewnią się, jak wysokie jest w ich przypadku ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2. Jeśli nie jesteście pewni, czy ten pakiet będzie właściwy, to sprawdźcie czy u Waszych bliskich występują objawy takie, jak: wzrost ilości oddawanego moczu, zwiększone pragnienie i wysuszone śluzówki czy przewlekłe zmęczenie oraz trudno gojące się rany. Natomiast, gdy słyszysz częste skargi na podniesione ciśnienie krwi, to warto wybrać Pakiet Nadciśnienie. Pamiętaj, że aż 90% chorych nie wie, że ma z nim kłopot, a nieleczona choroba może prowadzić do udaru mózgu lub zawału. Właściwa i błyskawiczna opieka lekarska pozwolą uniknąć poważnych skutków.

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH!

Święta to także okres, gdy nasi bliscy zaczynają zastanawiać się nad nowymi celami, co związane jest z nieuchronnym końcem starego roku. Często słyszymy, że rzucą palenie lub zaczną uprawiać sport. Dla takich osób Prywatna Lecznica Certus również przygotowała dedykowane pakiety medyczne. Jak wiadomo palenie szkodzi zdrowiu i prowadzi do bardzo poważnych chorób m.in. układu oddechowego i krążenia. Dzięki Pakietowi Palacza pacjent dowie się, jakie szkody w zdrowiu wyrządził nałóg. Zyska również wskazania do leczenia mającego na celu minimalizację negatywnego wpływu nikotyny. Natomiast, jeśli bliska Tobie osoba rozpoczyna swoją przygodę ze sportem, zafunduj jej Pakiet Sportowca. W Prywatnej Lecznicy Certus dowie się, jaka jest wydolność jej organizmu. Przeszacowanie swoich umiejętności może być bolesnym i zniechęcającym początkiem sportowych zmagań.
 
WEJŚĆ W NOWY ROK ZE ZDROWIEM

Święta i koniec roku to doskonała okazja, aby zrobić zdrową niespodziankę swoim najbliższym. Warto zatem zastanowić się nad ich realnymi potrzebami. Pakiet badań medycznych to na pewno jeden z najbardziej użytecznych i przemyślanych podarunków, który pozwoli wejść Twoim bliskim w 2019 rok z pełną wiedzą na temat stanu ich zdrowia. 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.