Wstążka, którą można wiele powiedzieć!


Wstążka, którą można wiele powiedzieć!
Długo oczekiwana nowość jest już dostępna na rynku polskim. Drukarka do wstążek firmy PIY RIBBONS to urządzenie, które pozwala Klientom w sklepie drukować osobiste wstążki z dedykacją dla swoich bliskich. To obecnie najnowszy na świecie trend w dziedzinie pakowania prezentów.

Zielonogórska firma Nowe Media wprowadza właśnie na polski rynek urządzenie, które z pewnością zainteresuje właścicieli kwiaciarni, delikatesów, sklepów jubilerskich, sklepów z winami, centrów prezentowych oraz wiele innych punktów z działalności usługowej.
Drukarka ta, to również narzędzie, które urozmaici i uatrakcyjni ofertę każdego sklepu, podniesie jego prestiż oraz w realny sposób przyczyni się do zwiększenia dochodów. Drukarka, dzięki automatycznie ustawianym logo, może również reklamować sklep na każdej wstążce.
 
Klient dokonujący zakupów w sklepie dzięki drukarce do wstążek w prosty i szybki sposób zaprojektuje, przygotuje i osobiście wydrukuje spersonalizowaną wstążkę prezentową dla bliskiej osoby. Ma również możliwość wyboru któregoś z domyślnych komunikatów z sześciu głównych kategorii, albo tworzenie własnych wiadomości z tekstem i emotikonami.
Dzięki temu, każdy upominek nabierze bardziej osobistego charakteru.
 
Sposobów na wykorzystanie wstążki jest wiele.
Sprawdzi się doskonale do przekazania życzeń, pozdrowień, gratulacji czy wyrazów uznania. Może być piękną ozdobą z życzeniami na butelkę z winem, dodatkiem do czekoladek czy bukietu kwiatów.

DLACZEGO WARTO?

  • Drukarka do wstążek umożliwia spersonalizowanie produktów w sklepie.
  • Klienci mogą uatrakcyjnić swoje prezenty, drukując przy kasie osobiste wiadomości na wstążkach prezentowych.
  • Klient może wybrać któryś z domyślnych komunikatów z sześciu różnych kategorii, lub tworzyć własne wiadomości z tekstem i emotikonami.
  • Istnieje możliwość dostosowania długości i szerokości wstążki oraz rozmiaru czy rodzaju czcionki.
  • Drukarki wstążkowe mogą być stosowane praktycznie we wszystkich branżach.
  • Masz możliwość reklamować swoją firmę na każdej wstążce, dzięki automatycznie ustawionym logo.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.druknawstazkach.pl 
 

Komentarze

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.