Ważne, by się odróżniać


Ważne, by się odróżniać
Pracujesz nad tym, żeby Twój styl był wyjątkowy i niepowtarzalny. Co wcale nie jest łatwe w świecie, gdzie wszystko w sklepach jest do siebie podobne. od skarpetek po czapki. Co zrobić, żeby się wyróżnić?

Musimy eksperymentować. Zaskakujące połączenia robią największe wrażenie. Elegancko przełamany dominujący, stonowany kolor, innym wyrazistym, czasem nawet neonowym zapewni nam efekt WOW. Może to być szal, torebka, czasem też buty. Oczywiście, należy uważać, żeby nie przesadzić, za wielkie epatowanie kolorami może zaszkodzić naszemu wizerunkowi, często ocierając się o śmieszność. Dlatego umiar jest w tym przypadku uzasadniony, a wręcz wskazany.

Schludny strój to połowa, jak nie 3/4 sukcesu. Na ważne spotkanie nie możemy się pokazać w niewyprasowanych, a już niedopuszczalne jest założenie rzeczy brudnych. Takie nieprzygotowanie nie przysporzy nam nowych przyjaciół. Spojrzyj też czasem w dół. Buty świadczą o człowieku niezaprzeczalnie. Warto przed wyjściem przetrzeć szmatką, by wyglądały na zadbane. Możesz mi wierzyć, ludzie zwracają na to uwagę, chociaż nie zawsze się przyznają.

Gdy już mamy w garderobie porządek, czas na chwilę przed lustrem. Może warto odwiedzić fryzjera? Jeżeli jesteś mężczyzną z brodą, to czy panuje tam porządek? Chętniej nawiązujemy kontakt z człowiekiem, który dba o siebie, to o nim dobrze świadczy. Warto tutaj także zwrócić uwagę na paznokcie. Obcięte i czyste to podstawa, żeby w czasie spotkań się nie wstydzić, chowając ręce pod stołem i dokładać sobie podczas ważnej rozmowy biznesowej dodatkowe zmartwienie. Noszący okulary także powinni od czasu do czasu sprawdzić ich czystość specjalnym, wilgotnymi chusteczkami.

Wyrazu całej stylizacji nadają również dodatki, zaczynając od zegarków przez broszki po spinki do mankietów. Ciekawie zaprojektowane, pozwalają podkreślić swój charakter, z drugiej strony, wyszukany, elegancki dodatek dobrze świadczy o jego właścicielu. Klasyka zawsze będzie w modzie. Takie, jak i bardziej ekstrawaganckie przedmioty oferuje australijska firma http://bico-australia.pl/ gdzie znajdziemy oryginalne produkty produkowane w krótkich seriach. Warto zwrócić uwagę na biżuterię Bico ze względu na wyjątkowe, zastosowane materiały. Uroku dodają np. kryształy Swavorskiego, żywica czy naturalna skóra lub drewno.

Jak mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Chcąc być wzorem dla innych należy się postarać. Każdy element naszego stylu opowiada historię, tylko od nas zależy czy będzie ciekawa

Powiązane artykuły

270 artykułów

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.