W Cracovii coraz bardziej źle się dzieje.

  • 26.07.2018
  • /
  • Kategoria:

W Cracovii coraz bardziej źle się dzieje.
W Cracovii się wszystko zaczyna psuć. Kto za tym wszystkim stoi ? Ostatni tydzień to jak dobry film akcji w roli głównej klub Cracovia.

- Niestety po nieudanym początku rundy, doszła kontuzja Adriana Danka konflikt klubu z Miro Ćovilo i odejście pradziwego pasiaka kierownika drużyny Tomasza Siemieńca, jak się okazuję to nie koniec problemów Cracovii do akcji wkracza sztab szkoleniowy. Kibice dziennikarze i wszyscy zadają sobie pytanie kto za tym stoi ? komu zależy na upadku klubu ? kto miesza w Cracovii ? spraiwe bliżej się przyjrzał Repeorter niezależny .
W środę rano pojawiła się informacja o rezygnacji Tomasza Siemińca z funkcji kierownika drużyny tym samym zakończył 7-letnią przygodę z Pasami.
Po meczu ze Śląskiem diganoza wykazała, że Adrian Danek odniósł poważną kontuzję ręki i runda dla niego może być skończona.
Od niedzieli jest konflikt na lini Miro Covilo i zarząd, gdy wszyscy myślieli że już jest okey to Serbski pomocnik zaprzeczył w 100% zwracając się po środowym trenigu do vice prezesa Jakuba Tabisza : Brawo, prowadzisz 1:0, ale mecz trwa. Prawda wyjdzie na jaw. Dlaczego nie powiesz jej całej Polsce? 
Czy to oznacza że za wszystkim stoi vice prezes Pasów ? A jeśli tak to dlaczego mu zależy na upadku klubu ?
O sprawach Cracovii się nie mówi od razu jednak o tym tak. Michał Probierz przeprosił w środę kibiców i sam przyznał iż ,, Jeśli będzie taka atmosfera do połowy rundy to możemy myśleć o I lidzę a nie o mistrzostwie. Nie chce komentować odejścia Tomka z klubu jak i konfliktu klubu z Miro narazie skupiam się na trenowaniu ale mogę was zapewnić że jeszcze raz ktoś mi się wtrąci do trenigów i składu to ja wraz z moim sztabem skończymy misję przy Kałuży 1.
A więc wtorkowe słowa Michała Probierza 

"Było chyba zbyt spokojnie. Już podczas zgrupowania w Słowenii zastanawiałem się, co za chwilę wybuchnie"

zostały wypowiedziane w złym czasie i nie zbyt dobrej chwili.
Mecz z Lechem już w niedzielę a atmosfera w klubie nie za dobra.
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.