Tynkbud 1 z nową marką T1


Tynkbud 1 z nową marką T1
Generalny wykonawca i warszawski deweloper TYNKBUD1 jest obecny na rynku od 25 lat. Wraz z rozwojem działalności deweloperskiej odświeża wizerunek i wprowadza nową markę T1, pod którą będą oferowane kolejne, własne inwestycje.

Generalny wykonawca i warszawski deweloper TYNKBUD1 jest obecny na rynku od 25 lat. Wraz z rozwojem działalności deweloperskiej odświeża wizerunek i wprowadza nową markę T1, pod którą będą oferowane kolejne, własne inwestycje. 
 
Firma TYNKBUD1 od 25 lat działa jako generalny wykonawca osiedli mieszkaniowych. W 2007 roku rozszerzyła zakres działań o rynek deweloperski oferując inwestycje mieszkaniowe i mieszkaniowo-usługowe w Warszawie. Wybudowała już ponad 4000 mieszkań i lokali usługowych wraz z przynależną infrastrukturą.
 
Znaczny rozwój prowadzonej przez nas działalności deweloperskiej i postawienie sobie za cel ułatwienia komunikacji z klientami sprawił, że potrzebne stało się oddzielenie tego obszaru od generalnego wykonawstwa. Wprowadzając markęT1 pod którą będziemy oferowali kolejne inwestycje, odświeżamy i ułatwiamy komunikację– mówi dyrektor ds. sprzedaży Ryszard Banacki - marka T1 będzie niezmiennie opierała się na wartościach takich jakdoświadczenie budowlane, wysoka jakość wykonania, stabilne finansowanie oraz bezpieczeństwo transakcji. To wartości, które nasza firma wypracowała przez 25 lat swojej działalności. 
Dodatkowo w ramach wprowadzanych zmian stworzono również nowy dedykowany marce T1 serwis internetowy www.t1.pl, gdzie prezentowane będą wszystkie inwestycje mieszkaniowe z oferty dewelopera.
Pod marką T1, w obecnie sprzedawanych i przygotowywanych inwestycjach, deweloper będzie oferował ponad 400 mieszkań. Szczególnie istotne dla marki T1 są realizacje w segmencie apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie, do których należą projekty na Muranowie i Saskiej Kępie. Duże zainteresowanie może także wzbudzać inwestycja położona w okolicy Służewca i Ursynowa.

www.t1.pl

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.