Trzęsienie ziemi w Cracovii


Trzęsienie ziemi w Cracovii
Trzęsienie ziemi w Krakowie po wybrykach w Sosnowcu. Ścięte głowy i posada trenera na włosku. Czyżby projekt ,,Probierz" dobiegł końca ?
Trzęsienie ziemi w Krakowie po wybrykach w Sosnowcu. Ścięte głowy i posada trenera na włosku. Czyżby projekt ,,Probierz" dobiegł końca ?

Wyjazdowy remis Cracovii z Zagłębiem Lubin (1:1) w 10 kolejce lotto ekstraklasy ma swoje konsekwencje. Prezes klubu zwołał piłkarzy i sztab szkoleniowy na Stadion Cracovii od razu po powrocie do Krakowa tam dojdzie do rewolucji. Do tego posada Michała Probierza wisi na włosku.
O sytuacji w Cracovii poinformował dziennikarz "Przeglądu Sportowego". Jego zdaniem w niedzielę po powrocie z Sosnowca prezes klubu profesor Janusz Filipiak spotka się z drużyną, sztabem i sowim zarządem. Informacje jakie przekaże, z pewnością nie spodobają się trenerom a tym bardziej piłkarzom.

 

Zdaniem dziennikarza, cierpliwość prezesa klubu do wyczerpał Michał Probierz. Również ma zostać przeprowadzona rewolucja w zarządzie klubu.Jeśli trener dalej chce prowadzić zespół, nie może pozwalać sobie już na wynikowe wpadki, szczególnie w najbliższym Derbowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy Wiśle Kraków u siebie (niedziela, 7 października, godzina 18:00). 

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów

Nie jest również wykluczony scenariusz, że z kilkoma zawodnikami, - którzy najbardziej zawodzą w sezonie 2018/2019 - zostaną rozwiązane kontrakty.
Zagrożeni są Filip Piszczek, Michal Peskovic, Adrian Danek, Antonini Culina i dwóch piłkarzy których nazwiska nie zostały jeszcze potwierdzone. Możliwe, że w ciągu najbliższych godzin rozwiążą kontrakty. Również posada vice-prezesa i dyrektora sportowego jest poważnie zagrożona. W tym tygdoniu w Cracovii może dojść do poważnej rewolucji.
Władze Pasów biorą pod uwagę rozwiązanie, w którym drużynę przejmie trener junirów starszych Kordian Wójs, który w poprzednim sezonie doproawdził swój zespół do vice mistrzostwa Polski.
Na jakie ruchy zdecyduję się Prezes i rada nadzorcza to okaże się w krótce...

...
Więcej informacji wkrótce... Sytuacja ta przypomina sytuację w Zagłębiu Lubin tam jednak kary były bardziej drastyczne... To będzie długa i bardzo trudna noc dla wszystkich osób związanych z Cracovią (piłkarzy,sztabu i innych)...

Zapraszamy do śledzenia sytuacji Pasów...

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.