Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego


Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
Szukasz doświadczonego tłumacza języka szwedzkiego? I to kogoś, kto tłumaczy na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś! Oferuję tłumaczenia ustne i pisemne od dawna i znam swoją specjalizację bardzo gruntownie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zobacz, jak dużo jestem w stanie dla Ciebie zrobić.

Od trzech dekad działam w swojej branży. Jestem absolwentką UJ w Krakowie. Zawodowo przekładam dokumenty prawne i finansowe, umowy i beletrystykę. Praktycznie do tej pory przełożyłam kilkanaście książek znanych pisarzy, jak: Thomas Engström, Håkan Nesser czy Camilla Ceder.
Profesjonalizm oraz zróżnicowane doświadczenie spowodowały, że byłam tłumaczem premier E. Kopacz i prezydenta A. Dudy w czasie oficjalnej wizyty w Szwecji. Wykonywana praca jest dla mnie wielką pasją.
Moim celem jest najwyższy poziom tłumaczeń oraz terminowość. Pomagam firmom i wielkim instytucjom, a także klientom prywatnym. Osobiście kieruję swoją firmą oraz  wyceniam konkretne zlecenia. Zobowiązuję się tylko do tych zadań, które wiem, że wykonam perfekcyjnie. Specjalizuję się w takich dziedzinach, jak: ekologia, finanse i budownictwo. Wykonuję tłumaczenia konsekutywne i towarzyszące, jak również translacje skandynawskich aktów notarialnych.
Gwarantuję zleceniodawcom uczciwe warunki. Zanim zacznę pracę, ustalam dokładny termin realizacji zamówienia, a następnie go się trzymam. Możesz być pewien, że w mojej firmie konkretną treść otrzymasz na czas. Ponadto, zapewniam atrakcyjną cenę za zlecenie.
Ze względu na to, iż nieustannie się kształcę i mam kontakt ze Skandynawami, bez problemu dostosowuję swój szwedzki do konkretnego zamówienia klienta.
W przypadku różnych tłumaczeń wyceniam całość na bazie liczby napisanych znaków bądź też bloków rozliczeniowych, przy czym każdy trwa cztery godziny. Jeśli chcesz otrzymać dostosowaną ofertę, zadzwoń. Zachęcam do kontaktu.
https://bts-biuro.pl/

 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.