Sylwester nad morzem


Sylwester nad morzem
Jaki Sylwester, taki cały rok! Szum morza, smak szampana i fajerwerki na plaży… Kto nie chciałby tak przywitać Nowego Roku, a potem wracać do tych chwil przez kolejnych 365 dni?

Co roku, mniej więcej o tej porze wraca pytanie o plany sylwestrowe. Nieprzypadkowo, bo to tak naprawdę ostatni moment, by zaplanować tę szczególną noc. Możliwości jest wiele, zwłaszcza że coraz chętniej spędzamy Sylwestra poza domem. Pozostaje tylko pytanie, na które z zaproszeń się zdecydować.

Zimny Bałtyk, gorąca atmosfera

Jeśli mielibyśmy wskazać jedno miejsce, które zasługuje na szczególną uwagę, byłby to Bałtyk. Powodów jest kilka. Przede wszystkim zimą jest wyjątkowy. Zwłaszcza w Sylwestra! Na plaży odbywają się wtedy pokazy sztucznych ogni. Wszędzie są piękne, ale te widziane z perspektywy plaży robią naprawdę duże wrażenie.

Można oczywiście oglądać je z hotelowego pokoju z widokiem na morze. Kameralnie, bez świadków, składając sobie noworoczne życzenia. Można, ale jeśli chcemy w 100% poczuć klimat nadmorskiej zabawy, warto pojawić się tej nocy na plaży. Obowiązkowo w sylwestrowej kreacji i z lampką ulubionego szampana, by móc wznieść noworoczny toast.

Sylwester 3 i 18+

Taki scenariusz brzmi zachęcająco, ale być może wydaje Wam się, że to nie jest oferta dla Was. Macie w planach spędzić Sylwestra z całą rodziną. Z dziećmi. Plaża o tej porze roku wydaje się Wam więc nie najlepszym miejscem na otworzenie szampana.

Z myślą o Was hotelarze przygotowują jednak oferty z dedykowanymi programami animacji. Dzięki temu w czasie gdy Wy bawicie się na balu noworocznym, młodsi Goście są pod opieką animatorów. Mają własne, sylwestrowe menu przygotowane przez Szefa Kuchni, własny bal, a nawet Strefę Snu! Młodzież z kolei, która wydaje się już zbyt dorosła na bal z animacjami, a jeszcze zbyt młoda na bal z muzyką na żywo, może spędzić tę noc chociażby na maratonie filmowym w hotelowym kinie.

Każdy bawi się więc tak jak lubi. Do białego rana albo nieco krócej. Szczęśliwego Nowego Roku!

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.