Stelaże podtynkowe WC Sanit do zabudowy lekkiej i ciężkiej


Stelaże podtynkowe WC Sanit do zabudowy lekkiej i ciężkiej
W ofercie Sanit Eisenberg stelaże standardowej wysokości 1120 mm jak Sanit Ineo a także konstrukcje o obniżonej wysokości i narożne do zastosowań specjalnych

Stelaże podtynkowe WC Sanit do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Systemy instalacyjne firmy Sanit oferują pełen asortyment wysokości stelaży WC do zabudowy lekkiej i cięźkiej.

W ofercie stelaże standardowej wysokosci 1120 mm jak Sanit Ineo a także konstrukcje o obniżonej wysokości do zastosowań specjalnych. Niskie stelaże WC 82 cm przydają się w wielu sytuacjach. Np do monatażu pod oknem w łazience, które zazwyczaj jest na niższej wysokości niż 1120 mm. Niski stelaż można także wykorzystać kiedy chcemy maksymalnie wykorzystać powierzchnię ściany np na zamontowańie półek wnękowych.  Półki na pewno się przydadzą w małej łazience spełniając rolę szafy na ręczniki lub miejsce do trzymania kosmetyków.

Innym przykładem wykorzystania niskiego stelaża WC jest ścianka działowa w której schowany jest stelaż WC. 

Sanit Eisenberg oferuje także najmniejszy na rynku stelaż WC narożny.  Jego szerokośc to tylko 37 cm przy głębokości 20 cm. Warto rozważyc taki stelaż podtynkowy kiedy mamy do dyspozycji tylko kilka metrów kwadratowych w łazience i chcemy maksymalnie wykorzystać każdy centymetr powierzchni łazienki. 

Do kompletowania ze stelażami podtynkowymi Sanit jest do dyspozycji bardzo dużą ilość przycisków spłukujących. System przenoszenia przycisku za pomocą niezawodnego złącza bagnetowego i elastycznych linek. Jest to system łatwy w obsłudze nie sprawiajacy problemu w przypadku wymiany przycisku na inny. Instalacja jest prosta i nie wymaga żadnej regulacji.

Firma Sanit Eisenberg to renomowany niemiecki producent armatury sanitarnej i stelaży podtynkowych WC. Istnieje od 1945 roku. Sanit jest mniej znaną firmą na rynku polskim pomimo dużo korzystniejszych cen od swojego głównego konkurenta firmy Geberit.

Więcej na stronie: https://www.lazienkatop.pl/p7,stelaz-podtynkowy-sanit-ineo.html 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.