Projekt społeczny - własna firma bez ryzyka


Projekt społeczny - własna firma bez ryzyka
Czy chciałbyś się sprawdzić jako przedsiębiorca, szef firmy lub manager zespołu bez ryzyka? A może chcesz nauczyć się kierowania zespołem lub prowadzenia biznesu bez inwestycji? Jeśli tak, zapraszam do lektury.

Wyobraź sobie, że jesteś szefem wielkiej firmy, masz pod sobą kilkadziesiąt osób i prowadzisz własny biznes. A co, jeśli powiem, że możesz się nim stać w ciągu kilku dni? Pewnie myślisz, że to niemożliwe. 
Cześć! Jesteśmy zespołem dziewczyn AnimaLove i stałyśmy się liderami i przedsiębiorcami w ciągu... doby!

Postanowiłyśmy wziąć udział w Olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii" i była to najlepsza decyzja w naszym życiu. Już tłumaczę - w ramach tej olimpiady młodzi ludzie tworzą za pomocą specjalnej platformy projekty społeczne o przeróżnych tematykach. Projekt postanowiłysmy stworzyć i my. Nasze działania opierają się na promowaniu adopcji poprzez sztukę. Zorganizowałyśmy Flash mob w galerii handlowej na rzecz adopcji zwierzaków, odbyła się również sesja fotograficzna psiaków w schronisku oraz akcja marketingowa za pomocą plakatów.
Każdego dnia starałyśmy się o pozyskanie coraz to nowszych partnerów, prosiłyśmy o fundusze na realizacje projektu oraz podejmowaliśmy współpracę z takimi osobami jak prezesi dużych firm, artyści, fundacje. Rozwinęłyśmy umiejętności, które są niezbędne do prowadzenia biznesu. Naszym wynagrodzeniem za ciężką pracę jest świadomość, że zmieniamy świat oraz cenne doświadczenie. Posiadamy również wspaniałe kontakty z nietuzinkowymi osobami. 
Tak! Jesteśmy przedsiębiorcami. A naszą walutą jest uśmiech i nowe domy dla psiaków.
Pamiętaj, każde szerzenie dobra jest na wagę złota. Jeśli poświęcisz rok lub dwa na prowadzeniu pięknych projektów społecznych, będziesz bogatszy o wspaniałe doświadczenia, przejdziesz próbę wytrwałości oraz będziesz mieć na koncie dobre uczynki. Pamiętaj, że poprzez organizację takich inicjatyw promujesz swoje nazwisko oraz kreaujesz się jako lider o dobrym sercu. Podszlifujesz również swoje umiejętności z zakresu marketingu i będziesz postrzegany po prostu jako człowiek o wielkim sercu. Drogi czytelniku, już dziś wybierz dział swojego projektu, zbierz grupę, zmieniaj rzeczywistość i dobrze się baw!
Mamy nadzieję, że coraz więcej osób dołączy do naszego grona społeczników. 

Dominika Grajewska
koordynator zespołu AnimaLove

 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.