Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDiscTM i ArchivDisc ProTM


Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDiscTM i ArchivDisc ProTM
Najtrwalsze nośniki danych CD DVD ArchivDisc i ArchivDisc Pro. Ilość danych, które wytwarza człowiek nieustannie rośnie. Sposobów na ich przechowywanie jest wiele.

Najtrwalsze nośniki danych CD/DVD ArchivDiscTM i ArchivDisc ProTM
 
Ilość danych, które wytwarza człowiek nieustannie rośnie. Sposobów na ich przechowywanie jest wiele. Do wyboru mamy nośniki optyczne, pamięci Flash, dyski twarde i wiele innych rozwiązań. Każde z nich ma swoje plusy i minusy,  każde z nich ma też swoich zwolenników i przeciwników.
Jednocześnie każdy z użytkowników musi indywidualnie według potrzeb, dobrać najlepszy dla siebie sposób na archiwizację swoich danych. 
 
Jakie rozwiązanie będzie najlepsze, jeśli zależy nam na trwałych nośnikach danych?
 
Jeśli chcemy archiwizować dane i ich później nie zmieniać, dobrym wyjściem będą dyski optyczne, zwłaszcza te o przedłużonej żywotności.
Jest to niedrogie i niezawodne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną, długotrwałą archiwizację ważnych danych i dokumentów.

Płyty CD/DVD ArchivDisc ProTM to japońska jakość i technologia Tayio Yuden.

Nośniki zapewniają bezproblemowy zapis i płynny odczyt danych. Płyty są odpowiedzią rynku na rosnące zapotrzebowanie na miejsce do magazynowania archiwalnych danych.
 
Sprawdzą się w sytuacjach, w których zachodzi potrzeba bezpiecznego przechowywania informacji bez ryzyka ich utraty. Jest to szczególnie ważne przy zapisie dużych ilości danych, w takich miejscach jak centra informatyczne, placówki bankowe, placówki badawcze, firmy z branży IT.
Wykazują się zwiększoną wytrzymałością na zadrapania i zarysowania a możliwość ich odczytu nawet po upływie kilkudziesięciu lat została potwierdzona laboratoryjnie. Dodatkowo wersja ArchivDisc ProTM posiada   unikalną powierzchnię do nadruku TuffCoatTM zapewniającą jeszcze  zwiększoną odporność na zadrapania i zarysowania.
Płyty dedykowane są do duplikatorów firmy Epson, Primera, Rimage.
 
Występują w 4 wersjach:

  • ArchivDiscTM CD-R 700 MB
  • ArchivDiscTM DVD-R 4,7 GB
  • ArchivDisc ProTM CD-R 700 MB
  • ArchivDisc ProTM DVD-R 4,7 GB

 
Dodatkowe informacje o płytach znajdziecie na stronie www.archivdisc.pl
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.