Kultura i sztuka

Crystal Canvas Game Graphics

Crystal Canvas Game Graphics

Fundacja Mediations Biennale zaprasza do udziału w pierwszym, międzynarodowym konkursie grafiki cyfrowej – CRYSTAL CANVAS Game Graphics.

Czytaj dalej..
Banksy prosto z Poznania

Banksy prosto z Poznania

Virtual Garden w Poznaniu ruszył wraz z projektem „Znaki Miasta”, funkcjonującym w ramach tegorocznej imprezy Mediations Biennale.

Czytaj dalej..
Ruszają przygotowania do Mediations Biennale w Poznaniu

Ruszają przygotowania do Mediations Biennale w Poznaniu

Już po raz kolejny sztuka współczesna opanuje Poznań. Ruszają przygotowania do 6. edycji Mediations Biennale, którego finał odbędzie się w październiku podczas Poznań Game Arena. Fundacja, która jest organizatorem festiwalu do współpracy zaprosiła agencję reklamową adStone. Jej zadaniem będzie czuwanie nad komunikacją oraz social mediami dedykowanymi temu wydarzeniu.

Czytaj dalej..

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.