Kropla na wagę złota – MediPakiet wspiera polskie krwiodawstwo


Kropla na wagę złota – MediPakiet wspiera polskie krwiodawstwo
MediPakiet na co dzień dba o zdrowie i życie Polaków, umożliwiając im szybki dostęp do szerokiego grona specjalistów. Aby jeszcze lepiej wypełniać swoją misję, we współpracy z fundacją Krewniacy, firma angażuje się także w działania wspierające krwiodawstwo w Polsce.

MediPakiet oferuje usługi prywatnej opieki medycznej, realizując swoje działania w ponad 800 placówkach medycznych na terenie całego kraju. Na co dzień dba o zdrowie i życie Polaków, umożliwiając im szybki dostęp do szerokiego grona specjalistów. Aby jeszcze lepiej wypełniać swoją misję, we współpracy z fundacją Krewniacy, firma angażuje się także w  działania wspierające krwiodawstwo w Polsce.

Z roku na rok, placówki prywatnej opieki medycznej oferują usługi na co raz wyższym poziomie. Nowocześni konsumenci, mając do wyboru wiele propozycji, szukają już nie tylko tych, proponujących bogatą ofertę medyczną, ale także takich, za których działaniami stoi coś więcej. Klienci doceniają zaangażowanie firm oraz ich starania na rzecz ważnych społecznie problemów. W ten trend idealnie wpisuje się MediPakiet, wspierając działania na rzecz krwiodawstwa. Firma aktywnie włącza się w ratowanie życie i zdrowia, m.in. dzięki współpracy z fundacją Krewniacy. – Na co dzień spotykamy się z sytuacjami, w których to właśnie krew ratuje życie i zdrowie naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest i będzie ona potrzebna praktycznie zawsze. Co więcej, zapotrzebowanie na nią rośnie wraz z udoskonaleniem sytemu ratownictwa medycznego, rozwojem chirurgii, onkologii czy transplantologii. Właśnie dlatego oferując pacjentom nowoczesny system prywatnej opieki medycznej chcemy także zwiększać ich świadomość na temat krwiodawstwa i pokazywać, jak ważne jest ich zaangażowanie. Oddanie krwi to niewielki gest, który wiele zmienia – mówi Konrad Rogalski, MediPakiet.
 

Ikonografia Zdrowia

Misja: zdrowie!
Działania na rzecz krwiodawstwa MediPakiet realizuje od września 2019 roku. To dopełnienie codziennej troski o zdrowie Polaków, będącej głównym celem firmy. Opieka medyczna realizowana jest przez spółkę w czterech zakresach działań, od poziomu basic do maximum oraz dostępna w dwóch wariantach partnerskich (gdzie opieka obejmuje pacjenta wraz z partnerem lub dzieckiem) oraz trzech rodzinnych (dla więcej niż dwóch członków rodziny). MediPakiet na co dzień oferuje pacjentom dostęp do 81 placówek należących do grupy LUX MED oraz 750 współpracujących, funkcjonujących na terenie całej Polski. Przestronne, wygodne, wyposażone w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych oraz kąciki dla dzieci i miejsca parkingowe, punkty medyczne firmy wyróżniają się wysokimi standardami świadczonych usług.

MediPakiet daje pewność szybkiej pomocy najwyższej jakości, świadczonej przez wyszkolony personel. Korzystanie z dostępnych pakietów, daje pacjentom gwarancję wizyt w zapewnionych umową terminach. Co to oznacza w praktyce? Internista przyjmie chorego w ciągu 24 godzin, a do specjalisty, w zależności od jego specjalizacji, dostanie się on nawet w 48 godzin.

Działania na rzecz krwiodawstwa należą do jednych z najważniejszych projektów realizowanych przez MediPakiet. Więcej informacji na temat podejmowanych aktywności, a także szczegóły oferowanych przez firmę pakietów medycznych, znajduje się stronie www.medipakiet.pl oraz w kanałach social media MediPakiet.
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.