Kreacja medialna produktu


Kreacja medialna produktu
Badamy informacje z ponad 10 tysięcy witryn www o charakterze poglądowym. Dzięki temu na bieżąco obserwujemy częstotliwość ukazywania się informacji w internecie. Nasze raporty aktualizowane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - ”na żywo”. Przez monitoring internetu, zyskasz wiedzę na temat swojego wizerunku. Dzięki tym informacją, masz możliwość w łatwy sposób poznać wizerunek Twojej firmy w internecie.

Profesjonaliści od analizy tych informacji dopomogą Ci w doborze właściwych strategii do stworzenia wizerunku Twojej działalności, na którym Tobie zależy. Odpowiednio skonfigurowany raport medialny, udostępniony dla Ciebie na naszej stronie internetowej, da możliwość na oszacowanie efekty PR i poprawi Twoją kooperację z mediami internetowymi.

Monitorowanie mediów

Zajmujemy się monitorowaniem mediów, internetu, telewizji, radia, prasy (w tym także prasy lokalnej, mediów społecznościowych). Posiadamy największą bazę kontaktów do dziennikarzy, publicystów, dostęp do kreacji, blogerów. Nasz zespół składa się z ponad 200 pracowników i od 2000 roku skutecznie umożliwiamy ulepszanie strategii reklamowych firm i osób z całego Świata. Naszym nadrzędnym celem oraz specjalizacją jest tworzenie najwyższej jakości analiz danych ukazujących się w internecie. Prowadzimy badania, które dotyczą wizerunku osób publicznych, firm, polityków, a także sprawdzamy jakie media są najbardziej opiniotwórcze na rynku mediów. Dzięki okresowym analizom możemy zaproponować Ci w jakie formy przekazu należy inwestować, aby otrzymać pożądaną stopę zysków.

Monitorowanie social media

W czasie rzeczywistym monitorujemy social media, przez co natychmiast masz możliwość sprawdzić opinię internautów na temat Państwa firmy. Dzięki wygenerowanym przez nas raportom, w czasie rzeczywistym będziesz mógł sprawdzać skuteczność Twoich działań medialnych. Media społecznościowe to wiele portali specjalistycznych. To także sporo innych portali na których rejestrują się użytkownicy mediów społecznościowych z całego świata. Monitorowanie social media pozwoli Ci na owocne zarządzanie wydatkami na reklamę i marketing, oraz na dokładną analizę zysków które przyniosą Tobie strategie reklamowe. Analizujemy oraz monitorujemy momenty dużego nasilenia się rozmów w mediach społecznościowych a także jasność przekazu. Przez wyznaczenie liderów opinii w internecie, dowiesz się na co warto położyć akcent w wyborze strategii marketingowych oraz form ii sposobu przekazu informacji. Poprzez monitorowanie social media będziesz miał wgląd do ważnych danych na temat wizerunku Ciebie lub Twojej działalności w internecie. Informacje które udostępnia Kompas Social Media pozwolą na rozszerzyć perspektywy jakie daje rozwinięta forma komunikacji z internautami.

Monitorowanie prasy

Obserwujemy aż tysiąc publikacji prasowych, wszelakich dzienników, tygodników o wymiarze lokalnym oraz ogólnopolskim. Dzięki naszym raportom, biuro prasowe - stworzonych przez najlepszych specjalistów, będziesz mógł skontrolować jaki wyobrażenie Twojej firmy jest wykreowany w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Jeżeli natomiast Twoja działalność medialna prowadzona jest na skalę ogólnopolską, zweryfikujesz ile, oraz w jaki sposób media opisują o Twojej działalności w dziennikach, czasopismach o zasięgu krajowym. Prowadzimy okresowo analizy dotyczące szczególnie opiniotwórczych mediów w tym także gazet papierowych.

Komentarze

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.