Inwestycja w grunt – czy to się opłaca?


Inwestycja w grunt – czy to się opłaca?
Kolejną możliwością naszych klientów, by mądrze zainwestować swoje pieniądze to zakup gruntów. Jednakże nie jest to tak proste, jakby się wydawało.

Choć pozwala to na wysoką stopę zwrotu już po kilku latach, ale i dostępne są inne możliwości zarobku chociażby pasywnego, to należy właściwie wybrać.

Czym się kierować przy wyborze działek? Na rynku jest wiele dostępnych możliwości, jednak z łatwością zauważymy, że niektóre z nich od lat są w sprzedaży bez efektu. Dlatego pierwszym kryterium wyboru jest właściwa lokalizacja. Co przez to rozumiemy? Powinna znajdować się w bliskim otoczeniu gorących miejscowości, ponieważ urbanizacja rozprzestrzenia się i szybko dociera do tzw. sypialni, podnosząc ich wartość. Trendy migracyjne Polaków jasno wskazują na tendencję poszukiwania działek czy nawet gotowych domów poza granicami miast.
Otoczenie, zagospodarowanie terenu i jasny stan prawny działek jest kolejnym elementem w układance, które składa się na atrakcyjną ofertę. Dlatego z przyjemnością prezentujemy Osiedle Vilpark pod Kołobrzegiem. Spełnia ono każdy jeden punkt, przy zachowaniu wciąż atrakcyjnej ceny.
Zaufaj doświadczeniu i rozwijającej się ofercie
Aktualnie w sprzedaży dostępny jest trzeci etap, kontynuując trzyletnią obecność tej inwestycji na rynku. W tak krótkim czasie dostępnych było ponad 150 działek, w ostatnim etapie jest ich 89. Świetnie zagospodarowany teren, zazieleniony, ze stróżówką, monitorowany i odgrodzony od sąsiadujących terenów. Grunty są gotowe do rozpoczęcia budowy – posiadają poprowadzone niezbędne przyłącza, czy warunki zabudowy.
Połączenie z Kołobrzegiem to czysta przyjemność i prosta droga – w zaledwie kilka minut docieramy do centrum. Taka możliwość pozwala na wiele pomysłów inwestycyjnych, jednym z nich jest flip, ponieważ wartość działek z każdym rokiem rośnie (o 50% w stosunku do pierwotnej ceny). Budowa domu (wakacyjnego czy pod dalszą sprzedaż) to kolejna możliwość, z której warto skorzystać.
Czas jest kluczem, działki z każdym miesiącem znajdują nowych nabywców, a oferta stopniowo się kurczy. Zapraszamy do kontaktu z biurem!
www.vilpark.pl
Aleksandra Szymańska
+48 795 550 157
a.szymanska@merryden.pl

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.