Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Wspaniała publiczność i największe gwiazdy disco polo.


Huczne urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.  Wspaniała publiczność i największe gwiazdy disco polo.
III Festiwal Disco Polo organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44 przyciągnął na warszawską Białołękę prawdziwe tłumy. Blisko 35 tys. osób bawiło się przy największych hitach Akcent, Piękni i Młodzi oraz MIG.

W sobotę, 16 czerwca na parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce odbył się III Festiwal Disco Polo, zorganizowany z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza okazała się prawdziwym hitem rozpoczynającego się lata.

Oficjalnego otwarcia urodzinowego koncertu dokonała Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o., która ze sceny powitała wszystkich zgromadzonych gości i podziękowała osobom i instytucjom, które od lat wspierają Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 i przyczyniają się do jego rozwoju. Podziękowała też klientom Centrum za ich obecność i lojalność, przytaczając cytat Sama Woltona, w myśl którego „Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej”. Prezes spółki MARYWILSKA 44 korzystając z okazji złożyła też Centrum urodzinowe życzenia. Następnie głos zabrała Ilona Soja-Kozłowska, Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Po oficjalnych przemówieniach na scenie rządziła już tylko muzyka.

Koncerty miód – malina

Koncertowy maraton rozpoczął zespół MIG, który mimo wczesnej pory zgromadził pod sceną liczną publiczność. Nie trzeba było długo czekać, żeby ich hity tj. „Lalunia” czy „Miód Malina” śpiewane były przez całą zgromadzoną widownię.

- Było miodowo, malinowo. Wspaniała publiczność – chcielibyśmy mieć taką na swoich urodzinach” – mówią członkowie zespołu MIG.

Kolejny występ należał do Magdy Niewińskiej. Piosenkarka disco polo, która słynie z takich przebojów jak „Buźka” i „Świruska” błyszczała na scenie i dała prawdziwe show. Wokalistce na scenie towarzyszyły dwie profesjonalne tancerki, które upiększyły i urozmaiciły jej występ.

Gwoździem imprezy był oczywiście koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Król disco polo po raz kolejny udowodnił, że potrafi porwać publiczność do tańca. Kiedy ze sceny zabrzmiał znany wszystkim utwór „Życie to są chwile” publiczność zaczęła krzyczeć i śpiewać razem z wokalistą.

- Publiczność w Warszawie jest rewelacyjna. Jest tu dużo naszych fanów, którzy śpiewali razem z nami, co było widać i słychać. Znają na pamięć praktycznie wszystkie nasze piosenki, i to nie tylko refreny, ale także zwrotki – mówi Zenek Martyniuk. Jeżeli czujemy, że publiczności się podoba, to wtedy nam się fajnie gra na scenie i właśnie o to w tym wszystkim chodzi – dodaje.

Po Zenku Martyniuku na scenę wkroczył energiczny Markus P, który rozgrzał publikę swoim przebojem „Kici kici miał”. Zaś na koniec organizatorzy przygotowali prawdziwą wisienkę na urodzinowym torcie, czyli koncert zespołu „Piękni i Młodzi”, który był punktem kulminacyjnym imprezy. Magda Narożna, wokalistka zespołu przyciągała uwagę nie tylko pięknym głosem, ale też urodą i nienagannym wyglądem – w tym czasie scena należała tylko do niej. Utwór „Ona jest taka cudowna”, który w serwisie YouTube ma ponad 65 mln wyświetleń śpiewali wszyscy zgromadzeni goście. Występ zespołu zagwarantował publiczności dobrą zabawę i świetne widowisko.

Młode talenty zauważone i docenione

Podczas urodzinowego koncertu miał miejsce finał konkursu „Przegląd Młodych Talentów”, w którym główną nagrodą było 2 tys. złotych, ufundowane przez spółkę MARYWILSKA 44. W emocjonującym finale wzięło udział pięć zespołów, a największe poparcie jury zdobyła Alicja Kołoszewska, która na scenie zaśpiewał m.in. swój autorski utwór pt. „Kochać będę”.

- Uważam, że konkurencja w konkursie była bardzo duża i wszyscy uczestnicy byli naprawdę świetni. Publiczność szalała, czuć było prawdziwą, rodzinną atmosferę – mówi Alicja Kołoszewska. Chciałabym podziękować przede wszystkim wspaniałej publiczności oraz organizatorom, za to że dali szansę młodym ludziom spełniać swoje marzenia – dodaje.

Konkurs „Przegląd Młodych Talentów” organizowany jest przez spółkę MARYWILSKA 44 już po raz trzeci. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności.

Podczas wydarzenia przygotowane zostały liczne konkursy dla widowni z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Koncert z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 z dużym temperamentem i w znakomitym stylu poprowadzili znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

*****

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 to jeden z największych w Warszawie kompleksów handlowych. Znajduje się tu ponad 1300 sklepów i punktów usługowych. W asortymencie znaleźć można m.in. odzież, obuwie, galanterię skórzaną, bieliznę, kosmetyki, biżuterię, zegarki i różnego rodzaju akcesoria. Jest też kilkanaście sklepów ze sprzętem RTV i AGD, multimediami i telefonami. Centrum oferuje również cały wachlarz usług: salony fryzjerskie
i kosmetyczne, kantory wymiany walut, usługi kurierskie, krawieckie i jubilerskie. Dodatkowo zróżnicowana oferta gastronomiczna i kawiarniana służy spędzaniu tu wolnego czasu.

Centrum oraz 4500 miejsc dla samochodów na parkingu naziemnym sprawiają, że CH MARYWILSKA 44 odwiedzane jest co roku przez ponad 5 mln osób.

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.