Hacjenda Bermudez czyli debiutancka powieść, która trzyma w napięciu


Hacjenda Bermudez czyli debiutancka powieść, która trzyma w napięciu
Agata Duma autorka debiutanckiego tomiku poezji zatytułowanego „Uzależniona” powraca na rynek wydawniczy z nowo wydanym materiałem, debiutancką powieścią pt. „Hacjenda Bermudez”.

02.06.2014 r. przy współpracy z Warszawską Firmą Wydawniczą w Warszawie zaczęła się literacka droga autorki poetyckiego tomiku, który został zatytułowany Uzależniona. Książka zawierała 40 wierszy o tematyce wyznań i refleksji. Dalszy etap kontynuowania debiutanckiego cyklu poetyckiego nastąpiło przy współpracy z wydawnictwem Ridero w Krakowie. To dzięki tej współpracy została ponownie wydana pierwsza część Uzależnionej, a także ukazała się w księgarniach druga i trzecia część Uzależnionej, w których oprócz poematów i wierszy zostały włączone autorskie rysunki. Opublikowana została również specjalna edycja Uzależnionej, która zawiera wydanie świątecznych utworów.

Ponadto poszerzając horyzonty swojej twórczości postanowiła wydać zupełnie nowy materiał, który jest jej debiutancką powieścią pt. „Hacjenda Bermudez”. Powieść została wydana 07.06.2018 r. przez Ridero w Krakowie i dostępna jest już w księgarniach. Opowieść przedstawia historie wielopokoleniowej rodziny, która od lat mieszka we wspólnym domu, który kiedyś został odkupiony za długi hazardowe wuja, jednego z głównych bohaterów. Akcja powieści toczy się w dynamicznym tempie, dzięki czemu w jednym tomie możemy poznać wszystkich bohaterów oraz postarać się zrozumieć ich losy i problemy na tyle codziennych spraw. W prezentowanej książce dominują różne wątki, a wśród nich znajdziemy takie, jak: zdrada, brak porozumienia się ze sobą i z własnymi więzami krwi oraz nieustanna walka o bogactwo i majątek.

Ta książka z pewnością będzie ważnym punktem w mojej działalności twórczej. Nie dlatego, że jest to moja pierwsza wydana powieść, ale ze względu na przedstawioną w niej opowieść. Mówi o sile jednej rodziny. Każdy kto ją przeczyta od pierwszego rozdziału zżyje się emocjonalnie z tymi bohaterami. Napisałam ją, gdyż opowiada historie rodziny, w której na pewno nie chciałabym żyć, ponieważ w dzisiejszych czasach tak mało jest szacunku – komentuje autorka.

Wydane poematy z debiutanckiego tomu poezji:

Nieodwracalne, Teraz, Niezwyciężona, Nie Wiem jak, Hipnotyzujesz Mnie, Zaśpiewajmy Naszą Piosenkę, Z Czasem, Pada Deszcz, Po Prostu, Nie Można Stracić, Już Nigdy Więcej.

Powiązane artykuły

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.