Boże Narodzenie Nad Morzem


Boże Narodzenie Nad Morzem
Boże Narodzenie to piękny, rodzinny czas, ale jest jedno “ale”. Przygotowania. Czy nie byłoby lepiej, gdyby można było z nich zrezygnować..?

Święta bez świątecznej gorączki
 
Boże Narodzenie to piękny, rodzinny czas, ale jest jedno “ale”. Przygotowania. Czy nie byłoby lepiej, gdyby można było z nich zrezygnować..?

Gwiazdka kojarzy, a właściwie powinna się kojarzyć z relaksem, świętowaniem, spotkaniami, prezentami czy dobrym jedzeniem. Kluczowe jest tu jednak słowo “powinna”, rzeczywistość często bowiem wygląda inaczej.
 
Świąteczne cuda
 
Załóżmy jednak, że ktoś upiecze za nas sernik, przygotuje ryby, sałatki i wszystkie inne tradycyjne potrawy, posprząta za nas mieszkanie i zajmie się wystrojem. My usiądziemy już do gotowego stołu, w tle słychać będzie świąteczne melodie, a przy pachnącej lasem choince na dzieci będzie czekać Święty Mikołaj. Kto z nas nie chciałby takiego scenariusza?
Ale idźmy dalej, święta to nie tylko Wigilia. To kilka dni w bożonarodzeniowej atmosferze, którą też trzeba zbudować. Tu z pomocą przychodzą więc Elfy i inni pomocnicy św. Mikołaja. To oni organizują dla dzieci animacje, podczas gdy ich rodzice spędzają czas w SPA. W ciągu dnia jest z kolei jest czas na wspólne, rodzinne spacery. Brzegiem morza, po pokrytej śniegiem plaży albo po nadmorskim lesie. Wieczorami jesteście na magicznym koncercie z muzyką na żywo, gdzie nucicie ulubione świąteczne melodie, a na pamiątkę, by na dłużej zapamiętać ten wyjątkowy czas - bierzecie udział w sesji zdjęciowej ze Świętym Mikołajem.
 
Sztuka odpuszczania
 
Do domu wracacie wypoczęci, pełni wrażeń i miłych wspomnień. Wszyscy są szczęśliwi, a dzieci dopytują Was: “Kiedy Święta?”. Mogłoby, a właściwie może to tak wyglądać. Jest tylko jeden warunek - musicie ten jeden raz w roku opanować trudną sztukę odpuszczania. Zrezygnować świadomie z czasochłonnych świątecznych przygotowań i zająć się tylko tym, co autentycznie sprawia Wam radość. Strojenie choinki, robienie ozdób, wybieranie i pakowanie prezentów…
 
Całą resztą niech zajmie się Hotel, w którym w tym roku spędzicie Święta. W końcu czekaliście na tych kilka dni cały rok. Niech będą wyjątkowe.
 

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.