AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych


AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych
Produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od 1978. Nasz program dostaw ma w ofercie kanistry PE o pojemności od 5 do 60 litrów, oraz 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami i nakrętkami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki umożliwiają składowanie jeden na drugim, tak więc mają możliwość układania jeden nad drugim.

Oddzielnym działem są narzędzia do beczek i kanistrów. Oferujemy rozległy asortyment towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników oraz nakrętek. Do oferowanego przez nas pakietu wchodzą również beczki szczelne o wielkości praktycznej ponad 200 litrów i pojemniki ibc. Kanistry UN a także beczki z korkami PE oraz klucze do nakrętek, wytwarzane są z przyjaznych dla natury składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Dla obsługi wszystkich torów produkcji posiadamy w dyspozycji nowoczesne nadmuchowe linie wytwarzające. Kanistry spożywcze Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii, Wszystkie produkowane w naszej firmie kanistry są odporne na zapachy i nie zmieniają klasę żywności, w niech przechowywanych. Oferowane przez nas kanistry dostarczane są między innymi z: plombującą nakrętką plastikową, uszczelnieniem mającym możliwość odpowietrzenie. Wykorzystując dodatkowe opcje istnieje możliwość uzyskać kanister z kranikiem. Istnieje możliwość dołożenia różnej| ciężkości uzupełnienia. Każdy kanister posiada komfortowy uchwyt oraz szczelną nakrętkę. Kanistry UN posiadają możliwość pełnego opróżnienia a także są idealne do magazynowania lub umieszczania na paletach. Pojemniki z HDPE są wspaniałe do napojów spożywczych, ponieważ są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Beczki plastikowe

Udostępniamy Państwu beczki plastikowe, które przeszły testy więc są przyjazne dla środowiska. Beczki 120l oferowane przez nas są wspaniałe do magazynowania oraz do paletowania. Mają też możliwość całkowitego opróżnienia i są dostępne w wariantach beczek 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Wytwarzane w naszym zakładzie beczki na wodę, są też idealne do przechowywania soków i produktów spożywczych, ponieważ są odporne na oddziaływanie woni. Każda jedna beczka lub kanister dostępne są w różnych barwach a także można na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, istnieje możliwość znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów i kraniki do beczek. Wszystkie beczki są przyjazne środowisku a także przechodzą testy jakości i odporności na uszkodzenia.

Powiązane artykuły

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.