Agata Duma odsłania swoje bajkowe wnętrze


Agata Duma odsłania swoje bajkowe wnętrze
W sierpniu została wydana nowa publikacja Agaty Dumy pt. „Zatrute Serce” tym razem jest to baśń dla dzieci z kolorowymi ilustracjami autorki.

W sierpniu została wydana nowa publikacja Agaty Dumy pt. „Zatrute Serce” tym razem jest to baśń dla dzieci z kolorowymi ilustracjami autorki.

Agata Duma odchodzi od wzorca i spostrzegania jej tylko jako poetki, który w latach 2014-2017 wydała swój debiutancki tom poezji o nazwie „Uzależniona”. Jej wydana poezja składała się z wyznań i refleksji  Zdarzało się jej też publikowanie swoich nieco krótszych wierszy w powarsztawowych antologiach. Utwory z tych wydań można również przeczytać na jej oficjalnej stronie internetowej https://agatadumacrazylife.wordpress.com

Tym razem autorka postanowiła wydać krótką opowieść, która jest baśnią dla dzieci pt. „Zatrute Serce” z ilustracjami zrealizowanymi przez nią samą. Z tą bajką może utożsamiać się każde małe dziecko jak również osoba dorosła.

Ta baśń została napisana z myślą o małych dzieciach, kiedy dorastasz i wciąż wierzysz w swoje ideały, to piękny moment w życiu - dodaje.

Autorka opublikowała wcześniej kilka swoich poematów takich, jak: „Nieodwracalne” i „Nie Można Stracić”, które znalazły się w jej debiutanckim tomie poezji. Niedawno czyli w miesiącu czerwcu 2018 r. została wydana jej pierwsza powieść pt. „Hacjenda Bermudez”

Po wydaniu tych dwóch opowiadań, to można dostrzec dużą różnice. W książce „Zatrute Serce” została stworzona historia dwóch sióstr, które wychowywała gospodyni. Dorastały razem i nikt nie zauważył, że w pewnej chwili serce jednej z sióstr jest zatrute.To jeden z najgorszych momentów, kiedy dostrzegamy, że nasi najbliżsi nie są tacy sami jak to my ich dotąd spostrzegaliśmy. Jak w każdej baśni, musi być jakiś morał, aby zawsze wierzyć we wszystko z rozumiem, nawet jeśli miłość nas oślepia. W pisaniu baśni dla najmłodszych czytelników trzeba pozwolić sobie na upust fantazjom, które spotykamy w tym wydaniu.

To sztuka jest wyznacznikiem wszystkiego.

Powiązane artykuły

294 artykułów

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.